Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,7710 Satış : 5,7814 Alış : 5,1263 Satış : 5,1603 Alış : 3,3662 Satış : 3,4102
  GÜNCEL / Halk Eğitim Merkezi’nden Belge Dağıtım Töreni
   
 
26.11.2017 tarihinde eklendi
479 defa okundu
Halk Eğitim Merkezi’nden Belge Dağıtım Töreni

                Çayıralan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde, İlçe Jandarma Komutanlığı Katı Yakıt Kalorifer Ateşçisi kursunu başarıyla bitiren kursiyerlere belge dağıtım töreni düzenlendi.

                Düzenlenen törene İlçe Kaymakam Vekili Fatih Eroğlu, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Savaş Serbes, İlçe Milli Eğitim Müdürü Satılmış Batur, Halk Eğitim Merkez Müdürü Veyis Altuntaş, okul müdürleri ve kursiyerler katıldı.

                Belge dağıtım töreninde açılış konuşması yapan Çayıralan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veyis Altuntaş, 2017 yılında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu kurslar hakkında bilgi verirken, Çayıralan genelinde 40 erkek ve 46 bayan olmak üzere toplamda 86 kursiyer için çeşitli kursların açıldığını söyledi.

                Bu kursların bayanlara yönelik olarak açılan el sanatları alanında “Elde Beyaz İş” kursunda 18 bayan kursiyerin, Kadın Bluz Dikimi kursunda ise 16 bayan kursiyerin halen kurslara devam ettiklerini, bilgisayar kursunda ise 12 bayan ve 17 erkek olmak üzere toplamda 29 kursiyerin kurslara devam ettiğini söyledi.

                Kalorifer Ateşçiliği kursuna ise 2’si sivil, 21 asker  olmak üzere toplam 23 kursiyerin başvurduğunu ve hepsinin kurslarda başarılı olarak belge almaya hak kazandıklarını belirten Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veyis Altuntaş, “Halk Eğitim Merkezi olarak 1 müdür, 1 yardımcı hizmetli ve 3 ücretli usta öğretici ile hizmet etmekteyiz. Ayrıca çeşitli alanlarda kurs açmak için alan taramalarımız yıl boyunca devam etmektedir” dedi.

                Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veyis Altuntaş’ın konuşması ardından kurslarda başarılı olan kursiyerlere İlçe Kaymakam Vekili Fatih Eroğlu ve protokol tarafından  belgeleri dağıtıldı.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 125 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 422 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 345967 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.166.207.223
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com