Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,7710 Satış : 5,7814 Alış : 5,1263 Satış : 5,1603 Alış : 3,3662 Satış : 3,4102
  GÜNCEL / HALK GÜNÜ TOPLANTILARINA FAHRALI KÖYÜNDE DEVAM EDİLDİ
   
 
24.12.2017 tarihinde eklendi
407 defa okundu
HALK GÜNÜ TOPLANTILARINA FAHRALI KÖYÜNDE DEVAM EDİLDİ

            Çayıralan İlçemize bağlı bulunan Fahralı Köyünde geçtiğimiz hafta başlarında İlçe Kaymakam Vekilimiz Fatih Eroğlu önderliğinde toplanan İl Genel Meclis Üyesi Bülent Akpınar, İl Genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş ve Kurum Amirleri Halk Günleri kapsamında Fahralı Köy muhtarlığında vatandaşlar ile yapılan toplantıda bir araya geldi. Yapılan görüşmeler kapsamında ise vatandaşlar sorunlarını ve isteklerini yapılan bu halk günü vasıtasıyla kurum amirlerine ilk ağızdan dile getirdi. Yapılan halk günlerinin verimli olduğu, köylü vatandaşlarımızın bu sayede kurum amirleri ile doğrudan sorunlarını ve isteklerini dile getirmenin  olumlu sonuçlar doğuracağını, sorun ve sıkıntıların birinci ağızdan dinlenmesinin yerinde bir karar olduğunu söylediler.

            Halk Günleri vesilesiyle bir araya gelindiğinde vatandaşlar herhangi bir sorunlarının bulunmadığını ancak bir takım  isteklerinin olduklarını dile getirdiler. Alınan müsaadenin ardından ise vatandaşlarımız isteklerinin; içerisinde morgunda bulunduğu, cenaze işlemlerinde kullanmak maksadıyla bir yapı yapılması yönünde taleplerinin olduğunu, Günyayla köyü ile Fahralı Köyü yolunun onarımının yapılması, yeni yapılan yol üzerinde bulunan molozların temizlenmesi, Fahralı Köyünde bulunan imam evinin tabanının parke döşenmesi yönlerinde talepleri olduklarını  dile getirdiler.

            Yapılan bu halk günü faaliyeti kapsamında İl Genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş  vatandaşlarımıza yönelik olarak yapmış olduğu konuşmada “Geçtiğimiz yıl getirdiğimiz ek su ile Fahralı Köyünün su sorununu kökten çözdük. Altyapıyla ilgili hiçbir sorunumuz yoktur. 2017 yılında yaptığımız parke taş oran olarak %80’lere yaklaştı. Hedefimiz ise 2018 yılında bu oranı  %100’lere çıkarmaktır.  2018 yılı sonunda köyümüzde hiçbir vatandaşımızın ayağı çamura değmeyecektir. Bu hedefimizi tamamlamak boynumuzun borcu olmuştur.“ diyerek sözlerine son verdi.

            Ayrıca yapılan bu halk günü kapsamında Çayıralan Kaymakam Vekilimiz Fatih Eroğlu, yapılan bu toplantıyla vatandaşlarımızla doğrudan kurulan bu diyaloğun çok verimli olduğunu dile getirdi. Yapmış olduğu konuşmada ayrıca “Fahralı Köyümüzde altyapı ve Üst Yapı olarak herhangi bir sorunumuz yoktur. İstekleriniz ile ilgili olarakta gerekli birimlerle koordine kuracağız” diyerek konuşmasına son vermesinin ardından toplantıya son verildi. Toplantının bitmesinin ardından ise Kaymakam Eroğlu, Köy Cami ve İmam Evinde birtakım incelemelerde bulundu.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 111 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 422 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 345953 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.166.207.223
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com