Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,7710 Satış : 5,7814 Alış : 5,1263 Satış : 5,1603 Alış : 3,3662 Satış : 3,4102
  GÜNCEL / KOOPERATİFİMİZ HEPİMİZ İÇİN…
   
 
24.12.2017 tarihinde eklendi
449 defa okundu
KOOPERATİFİMİZ HEPİMİZ İÇİN…

               İki aydır Çayıralan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanlığını yürüten Niyazi KOÇ kooperatifimiz hepimiz için. birlikte sahip çıkalım dedi. Göreve geldiği günden bu güne kadar yapmış olduğu faaliyetler hakkında esnafları bilgilendirmek üzere Çayıralan Haber Gazetesine açıklama yapan Başkan Niyazı KOÇ açıklamasına şöyle devam etti; “Sayın Esnaf ve Sanatkarlarımız, değerli kooperatif üyelerimiz. Çayıralan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif yönetim kurulu görevini devraldığımız 2 ay içerisinde Türkiye'nin esnafımızın bankası Halkbank Çayıralan Şubesi aracılığı ile  ilçemiz esnaflarından 45 kişiye  1 Milyon 500 Bin Türk Lirası hazine destekli kooperatif kredisi  kullandırdık. Ayrıca toplam plasman rakamımız; 11 Milyon 300 Bin Türk Lirasına ulaştırdık. Bu kapsamda kurumumuzun bilanço aktifi 43 Milyon Türk Lirasına ulaştı. Bu başarılar değerli ortaklarımızın kooperatifimize destekleri ve esnafımızın bankası Halkbank'ın desteği ve ilgisi sayesinde ulaştık. Çayıralan Halkbankası Müdürümüz Mehmet Koç bey ile şahsım elimizden gelen her türlü kolaylığı sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

           “Yönetimiz Kurulumuz ve Muhasebe Kredi Yetkilisi Personelimiz Tekin Uslu siz değerli esnaf ve sanatkarlarımıza bire bir görüşerek her zaman ihtiyaçlarımızı karşılayacak” diyen Başkan Koç; “En uygun Kooperatif Kredilerine ulaşmanız için araştırma ve çaba sarfetmektedirler. Kooperatif hizmet binamızda yönetim kurulumuz daima siz değerli kooperatif üyelerimize  hizmet sunmak için hazır beklemekteyiz” diyerek bu kapsamda vatandaşların yanında olduğunu dile getirdi.

Başkan KOÇ yapmış olduğu açıklamalara ilaveten sözlerine şu şekilde devam etti; “Geleceğe yönelik beklentilerimiz çok, önümüzdeki yapılacak olan 2018 yılı Genel Kurul sonrası bölge ve merkez birliğimizin destekleri ile siz değerli kooperatif üyelerine yeni imkanlar sunmayı planlıyoruz. Kooperatifimize ait çalışma bölgesi genişletmeyi planlıyoruz. Hizmet binamızı misafirhaneli olarak tahsis edilmesini planlarımız arasına ekledik. Ayrıca iş kurma kredileri, destek kredileri, finansal çözümleri için tüm gerekli bağlantılar yapılacak, hayvancılıkla ilgilenen esnafımıza şoför esnafımıza, gıda sektörüne, sanayici sanatkar üretici kardeşlerimize işyerini satın alacak esnaf kardeşimize  işyerine makina alacak esnaf kardeşimize, tüm iş sektörlerine uygun uzun vadeli kooperatif destek kredileri sağlanacaktır.” Dedi.

          Çayıralan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Niyazi KOÇ yeni gireceğimiz olan 2018 yılı ile ilgili olarak esnaflarımıza yeni yıl temennisini şu şekilde dile getirdi “Değerli esnaf ve sanatkarlarımız kooperatif üyelerimiz; 2018 yılı ülkemize esnaf ve sanatkarlarımıza huzur, barış ve bol kazanç getirmesini diler saygı ve selamlarımı sunarım” diyerek Çayıralan Haber Gazetesine yapmış olduğu açıklamalarına son verdi.  

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 105 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 422 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 345947 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.166.207.223
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com