Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,7710 Satış : 5,7814 Alış : 5,1263 Satış : 5,1603 Alış : 3,3662 Satış : 3,4102
  GÜNCEL / Osman Külci,”Bende Varım” dedi.
   
 
31.12.2017 tarihinde eklendi
447 defa okundu
Osman Külci,”Bende Varım” dedi.

                İlçemizin köklü ve en eski esnaflarından Osman Külci, Mart ayında yapılacak olan Esnaf ve Sanatkarlar, Kredi ve Kefalet  Kooperatif seçimlerinde adaylığını açıkladı.

                1974 yılında bu yana esnaflık faaliyetiyle uğraşan Osman Külci, ANAP Döneminde İlçe Başkanlığı ve İl Genel Meclis Üyeliği görevlerinde de bulundu.

                4 Çocuk babası olan ve Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Yönetim Başkanlığına aday olan Osman Külci, “44 yıllık esnaflığım boyuncu hiç kimseye bir hatam olmadı” dedi.

                “Esnaflık bir ilimdir” diyerek gazetemize açıklamalarda bulunan Osman Külci; “Ticarette bu yaşıma kadar dürüst ve cesur hareket ettim. Hiçbir müşterimi üzmedim, mağdur etmedim. Taahhüt ettiğim her işi zamanında müşterime teslim ettim ve başarılı oldum. Kendi işinde başarılı olamayan birinin bu tür yöneticiliğe soyunması da bana göre uygun değil. Çünkü bir kurumun ekonomisini, bütçesini yönetmek tecrübe ister, beceri ister” dedi.

                Adaylık konusunda iddialı olduğunu dile getiren Osman Külci; “Çayıralan Esnafının en önemli kurumlarından olan Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetimine yine ilçe esnafını düşündüğüm için aday oluyorum. Esnafımız için finansman sağlama konusunda başarılı olacağıma inanıyorum” dedi.

                Oturmasını kalkmasını bilen bir esnaf olduğunu dile getiren Osman Külci, “Üst makamlarla istişare konusunda tecrübelerime güveniyorum. Toplumla bu güne kadar barışık yaşadım. Esnafımız beni bu göreve layık görürler ise yine tüm esnafımızla barışık olarak, esnafımızı kalkındırmak için çalışacağım. O makama seçildiğim taktirde, kurumun bütün finansmanını eşit şekilde esnafımızın kullanımına sunacağım gibi, kredilerin geri dönüşünde ise kendi işimden biraz daha fazla gayretle daha güzel şekilde takipçisi olacağım” diyerek aday olacak diğer esnaflara da başarılar dilerken, “2018 yılının ülkemize, ilimize, ilçemize ve tüm esnaflarımıza bol bereketli bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 105 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 422 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 345947 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.166.207.223
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com