Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3611 Satış : 5,3708 Alış : 4,7147 Satış : 4,7459 Alış : 3,1013 Satış : 3,1419
  GÜNCEL / Başer, teşkilatla kucaklaştı
   
 
31.12.2017 tarihinde eklendi
575 defa okundu
Başer, teşkilatla kucaklaştı

                Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer geçtiğimiz hafta Salı günü ilçemize gelerek teşkilat binasında partilileri ile buluştu.

                İlçe teşkilatı tarafından coşkuyla karşılanan Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, ilçe kongresinde yurt dışında olması sebebiyle kongreye katılamadığı için teşkilatın yeni üyeleri ile tanışmak için Çayıralan’a geldiğini söyledi.

                Parti binasında Salı günü gerçekleştirilen toplantıda açılış konuşması yapan Ak Parti Çayıralan İlçe Başkanı Arif Akpınar, “Bugün ki yapacağımız istişare toplantımıza hepiniz hoş geldiniz. Mecliste Bütçe toplantımız başarı ile geçti . 

İnşallah  Vatanımıza,  ülkemize, bizlere   Hayırlı  uğurlu olur. Ne   mutlu ki İslam alemini temsil eden Cumhurbaşkanına sahibiz. İlk gün ki aşkla şevkle heyecanımızı kaybetmeden yorulmadan yolumuza devam eden bir teşkilata sahibiz. Bundan dolayı hepinize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 “Kongremizde burada olamamıştık. Onun da ezikliği benim hep içimdeydi” diyen Yozgat Ak Parti Milletvekili Av. Yusuf Başer; “Dolayısıyla meclis tatil olunca buraya geleyim sizlerle hasbihal edeyim ve hem de sizleri tebrik edeyim istedim. Dostlarımızı, teşkilatımızı seviyoruz. Cumhurbaşkanımız Dünya 5'den büyüktür diyordu ama uygulamaya geçmemişti. Son Kudüs oylamasında da Dünyanın 5'den büyük olduğunu göstermiş oldu. Dolayısıyla Recep Tayyip Erdoğan 'ı güçlü kılan milletin ona olan güvenidir. Herkes ona inanıyor güveniyor bize düşen görevde Tayyip Erdoğan'ın arkadaşı olmak onun Yozgat'ta eli, ayağı, gözü, kulağı olmaktır” dedi.

  “Yozgat'la ilgili problemleri Cumhurbaşkanımıza sirayet etmeden çözebiliyorsak hem ekonomik hem kültürel hem sosyal hem yatırım anlamında çözebiliyorsak ne mutlu bize” diyen Başer; “Teşkilatçılığın da gereği odur diye düşünüyorum. Herkes Cumhurbaşkanını sevdiğini söylüyor ama sadece Cumhurbaşkanımızı sevmek yetmez. Sevmek; onun sırtındaki yükü hafifletebilmektir. Çayıralan'ımız da teşkilatçılık anlamında bir ve beraber. Rabbim birlikteliğinizi daim etsin. Teşkilatın başarısı da oradan kaynaklanıyor. Hem teşkilattaki dirliğiniz hem 2 tane il genel meclis üyeniz var ikisi de köylerimizde güzel hizmetlere imza atmış. İlçe Başkanı, İki Belediye Başkanı ve 2 İl Genel Meclis Üyesi ile teşkilatı bir yumruk halinde görmek bizleri gururlandırıyor” dedi.

  “Teşkilatçılık zor ama onurlu bir iş” diyen Milletvekili Yusuf Başer; “Tayyip Erdoğan'ın ilçe başkanı olmak, belediye başkanı olmak, il genel meclis üyesi olmak gerçekten kolay bir iş çünkü sadece diğer siyasi partilerin mensupları değil, dünyadaki diğer ülkelerde keşke bizimde bir tane Tayyip Erdoğan'ımız olsun diye gıpta ediyorlar. Bizim de o yüzden daha çok çalışmamız gerekiyor” dedi.

 Yozgat genelinde kanalizasyon, içme suyu, ve kilit taş sorunlarını aşan en önde olan ilçemiz Çayıralan olduğunu gözlemliyoruz. Muhtarlarımızın taleplerine baktığımızda  gerek alt yapı, gerekse köy içi kilit parke taş olarak en ilerde ilçemiz Çayıralan olduğunu görüyoruz. Bu sebeple hem meclis üyelerimiz hem köy muhtarlarımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 Parti binasında teşkilat ziyareti ardından esnaflarla bir süre sohbet eden Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Çayıralan Belediyesi’ni de ziyaret ederek burada çalışmalar hakkında başkan Şahiner’den bilgiler aldı.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 298 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 380 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 366590 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.80.177.176
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com