Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  GÜNCEL / KOOPERATİFİMİZE 5 MİLYON TÜRK LİRASI KAYNAK AKTARILDI
   
 
01.07.2018 tarihinde eklendi
603 defa okundu
KOOPERATİFİMİZE 5 MİLYON TÜRK LİRASI KAYNAK AKTARILDI

       Çayıralan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Niyazi Koç, Çayıralan kooperatifine 5 Milyon TL kaynak aktarıldığını söyledi.

                TESKOMB ziyaretini gazetemize değerlendiren başkan Niyazi Koç;  Genelbaşkanımız sayın Abdulkadir beye TESKOMB merkez birliğin ziyaretimizde ; Çayıralan Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifimizin iki aylık çalışmasını ; yönetim aday ve kendisine isteklerimizi yönetim kurlumuz adına ilettik ve Çayıralan esnafımızın, sanatkarlarımızın sorunlarını dile getirdik, bir takım isteklerde bulunduk” dedi.   “kooperatifimizin yeni hizmet binasına ihtiyacı olduğunu sayın Genel Başkanımıza bildirdik” diyen Koç; “ayrıca kooperatifimiz kaynak ihtiyacı ile ilgili talebimizi yerinde görülmüş ve  5 Milyon kaynağın hemen aktarılmasını sağlamıştır. Kendilerine; yönetim kurulum ve tüm esnafımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

                 “Şahsım ve yönetim kurulumla birlikte siz değerli Çayıralan Esnaf ve Sanatkarlarımız için çalıştım ve çalışmaya devam edeceğim” diyen başkan Niyazi Koç; “03 Mart 2018 tarihinde yapacağımız genel kuruldan sonra inşallah geniş kapsamlı hizmet ve finasal destekleri sağlayacağıma ; yaptığım faaliyetlerin yeni yapacağım faaliyetlerin devamının tazminatı olarak görülmesini; ve siz değerli kooperatif üyelerimize yakışan tam teşkilatlı kooperatif hizmet binasını merkez birliğimiz; ve bölge birliğimizin destekleri ile sizlere tahsis edeceğimi şimdiden taahhüt ederim” diyerek seçim vaadlerini sıraladı.

                 “2018 yılı kooperatifimiz ve esnafımız için verimli geçecek” diyen Koç;  “siz değerli esnaf ve sanatkarlar için aldığımız finasal kaynakların başvuru ve kredilendirme başvurusu başlamış olup her zaman kapımız sizlerle açıktır. Kooperatifimize başvuran tüm esnafımız ile tek tek ilgileneceğimizi dile getiririz. koopertatifimiz hepimiz için çalışan bir yönetimle hep birlikte büyüyeceğiz. Tüm esnaf ve sanatkarımıza   sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.  

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 351 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 431 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 379868 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.234.76.59
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com