Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  GÜNCEL / Askıda Ekmek Projesi 500 noktaya ulaşmayı hedefliyor
   
 
06.02.2018 tarihinde eklendi
521 defa okundu
Askıda Ekmek Projesi 500 noktaya ulaşmayı hedefliyor

                Yozgat ve İlçelerinde 155 noktada 'Askıda Ekmek' kampanyası CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. tarafından başlatıldı. Hedef bu sayede 'Askıda Ekmek'i Yozgat'ta 150 noktaya ulaştırmak.

                CK Çamlıbel Elektrik sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Sivas, Tokat ve Yozgat'ta başlattığı 'Askıda Ekmek' kampanyası daha geniş kitlelere ulaşarak devam ediyor. Daha önce Yozgat'ta 115 noktada Askıda Ekmek Projesini hayata geçiren ve ihtiyaç sahiplerine destek olan CK Çamlıbel Elektrik, böylece bağış yapmak isteyenlere işletmesinde Askıda Ekmek uygulamasına destek olmayı hedefleyen işletmeleri buluşturuyor.

Hedef :150 Nokta

                Sosyal fayda anlayışı taşıyan projelerin içinde yer almayı çok önemsediklerini dile getiren CK Çamlıbel Elektrik Yozgat İl Müdürü Muzaffer Ayan; “Ağustos 2017'de başlattığımız Askıda Ekmek Projesi bugün 115 noktada düzenli olarak uygulanmakta ve haftada 5000 ekmek ihtiyaç sahiplerine ulaşmaktadır. Biliyoruz ki çok sayıda işletme de bu projede yer almak istiyor. Bağışçılarla, projede yer almak isteyen işletmelerin buluşmasına destek oluyoruz. Hedefimiz bu sayede Askıda Ekmek kampanyasının Nisan 2018'e kadar Yozgat'ta 150 noktaya, Şirketimizin hizmet verdiği Sivas, Tokat ve Yozgat bölgesinde de toplamda 500 noktaya ulaşması” değerlendirmesinde bulundu. Çayıralan İlçesinde ise;  Merkez Pide Fırını, Halitağa Pide Fırını, Bizim Fırın, Çakırlar Pide Fırını, Şahinler Market ve Metsel Gıda işletmeleri bu projeye katılım sağlıyor.

HAYIRSEVER VE PAYDAŞLARIN SAYISI GEDEREK  ARTIYOR           

CK Çamlıbel Elektrik tarafından Ağustos ayında “Enerjimizi Paylaşarak Çoğaltalım” sloganı ile hayata geçirilen Askıda Ekmek Projesi çerçevesinde, projenin uygulandığı işletmeler de mıknatıslı ekmek görsellerinin yer aldığı panolara yer veriliyor. Panoya proje için bağış yapan vatandaşların bağış miktarı oranında ekmek görseli asılıyor. Ekmek almayan ihtiyaç sahipleri panodan ekmek görselini alarak projede yer alan fırın, market ya da bakkallardan gidip ücretsiz olarak ekmeğini temin ediyor. Hayırsever vatandaşların ve paydaşların sayısının giderek artması nedeniyle bağışçılar ile paydaşları CK Çamlıbel Elektrik buluşturuyor.   

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 389 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 439 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 380345 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 52.87.253.202
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com