Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 6,3635 Satış : 6,3750 Alış : 5,6647 Satış : 5,7022 Alış : 3,7817 Satış : 3,8312
  GÜNCEL / Ak Parti Kadın Kollarından Anlamlı Kampanya
   
 
25.02.2018 tarihinde eklendi
319 defa okundu
Ak Parti Kadın Kollarından Anlamlı Kampanya

                Ak Parti Çayıralan Kadın Kolları, başkanları Nevin Yiğit başanlığında, Afrin’de Zeytindalı Harekatı ile mücadele eden askerlerimiz için hazırladığı giyecek kolilerini postayla gönderdi.

                Yine aynı ekip tarafından nakdi yardımda toplanırken, nakdi yardımlarla birlikte askerlerimiz için bere, kaşkol, eldiven, şapka ve iç çamaşırı alınarak posta vasıtasıyla koliler gönderildi. Toplanan nakdi yardımlar ise Ziraat Bankası Çayıralan Şubesi nezdindeki  Mehmetçik Vakfı hesabına yatırıldı.

                “Ak Parti Çayıralan Kadın Kolları olarak; Afrin’de  Zeytindalı Harekatında mücadele eden askerlerimiz için her zaman dua ederek         askerimizle gönül bağı kurduk” diyen Başkan Nevin Yiğit; “Zeytindalı operasyonunda mücadele eden askerlerimiz için bizlerde teşkilat olarak bir nebzede olsa çorbada tuz misali yanlarında olmak için böyle bir kampanya başlattık. Hayırsever vatandaşlarımız tarafından temin edilen ayni ve nakdi yardımları toplayıp, yerine ulaşması için gayret sarfettik” dedi.

                ‘Allah askerimize zeval vermesin’diyerek dua eden Başkan Yiğit; “Güvenlik güçlerimizin ve yiğit askerlerimizin harekatı başarıyla sonuçlanacaktır. Rabbim ülkemizin birliğini ve dirliğini bozmasın. Bu kampanyayla tüm Türkiye’de olduğu gibi bizlerde askerimizin ve polisimizin yanında olduğumuzu göstermek ve hissettirmek istedik. Ülkemizi bölmek için fırsat bekleyen şer odakları asla emellerine ulaşamayacaklar” 

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 96 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 403 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 333276 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.158.52.166
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com