Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3611 Satış : 5,3708 Alış : 4,7147 Satış : 4,7459 Alış : 3,1013 Satış : 3,1419
  GÜNCEL / Başkan Şahiner, Muhtarlarla Çayıralan’ı konuştu
   
 
25.02.2018 tarihinde eklendi
533 defa okundu
Başkan Şahiner, Muhtarlarla Çayıralan’ı konuştu

                Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner, ilçe merkez mahalle muhtarları ile yaptığı toplantıda Çayıralan'ı ve sorunları görüştü.

                Belediye makam odasında muhtarları kabul eden başkan Şahiner; görev süresi boyunca ikinci kez muhtarlarla bir araya gelerek geniş kapsamlı bir toplantı düzenlediklerini, bu günkü toplantıda ise geçen 4 yılın muhasebesini yapacaklarını dile getirdi. Çayıralan Belediyesinde yapılan toplantıya; İl Genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş,  Yeni Mahalle Muhtarı Emin Asil, Fatih Mah. Muhtarı Ali Duran, Bağlarbaşı Mah. Muhtarı Seyit Doğan, Avcılar Mah. Muhtarı Ayhan Talas ve Çokradan Mah. Muhtarı H.Mehmet Bingöl katıldı.

                4 yıl boyunca mahallelerde ne gibi hizmet yaptıklarını muhtarlarla  konuşan  başkan Şahiner, muhtarların talepleri doğrultusunda eksiklikleri tespit edip not aldı. 2018 yılının hizmet yılı olarak geçeceğini dile getiren başkan Şahiner; “Yerel yönetimlerin temel ayağı muhtarlar ve belediyelerdir. Hükümetimiz ve Cumhurbaşkanımız muhtarlara çok ehemniyet veriyor.  Bizlerden muhtarlıklar birimi kurulması istendi. Bizde Çayıralan Belediyesi olarak Yazı İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde birde Muhtarlar Müdürlüğü kurduk.  Bundan sonra tüm istek ve taleplerinizi bu müdürlüğe bildirebilirsiniz. Ayrıca nöbetleşe durmak isterseniz, sizlere bir yer tahsis edelim. Vatandaş geldiği zaman açık bir kapı bulsun. Sizlerle hasbihal etsin” dedi.

                Toplantıda muhtarlara tek tek söz veren Başkan Şahiner, onlardan gelen talepleri tek tek not ederek;  muhtarlara  “mahallenizdeki vatandaşlarımızı tek tek ziyaret edip, hal ve hatırlarını sorun. Dertleriyle dertlenin. Ben göreve geldiğim dört yıl boyunca tüm yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarımızın yanında oldum. Belediyemiz olarak onlara, sıcak bir aş ve temiz bir ev ortamı sunabilmek için çalıştık. Sizlerde ihmal etmeyin. Bunu ister kendiniz için ister hükümetimiz adına yapın. Ancak mahallenizdeki vatandaşları seçimden seçime değil her zaman hatırlayın” diye tavsiyelerde bulundu.    

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 298 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 380 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 366590 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.80.177.176
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com