Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3611 Satış : 5,3708 Alış : 4,7147 Satış : 4,7459 Alış : 3,1013 Satış : 3,1419
  GÜNCEL / Aday Adnan Köşker, Kooperatif Seçimlerini Kazanması Halinde Projelerini Gazetemize Anlattı
   
 
25.02.2018 tarihinde eklendi
529 defa okundu
Aday Adnan Köşker, Kooperatif Seçimlerini Kazanması Halinde Projelerini Gazetemize Anlattı

                S.S.Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif seçimlerinde aday olan Adnan Köşker, adaylığa çıkış noktasını kooperatifin iyi yönetilememesi ve yetki ve sorumluluklarını iyi  kullanamaması sonucu esnafa fayda sağlamadığı için aday olduğunu bildirdi.

                Seçimi kazanmaları durumunda Vizyoner bir başkan olacağının altını çizen Köşker projelerini şöyle sıraladı:

                “Sözlerime başlamadan önce tüm Çayıralan esnafını saygı, sevgi ve muhabetle kucaklarım” diyen Adnan Köşker; “yönetime geldiğimiz taktirde ilk yapacağımız öncelikle bir ensaf konseyi oluşturmak, aylık istişare ve değerlendirme toplantısı yapmak, bu toplantılarda Çayıralan ve köylerinin gündemi esnaf ve sanatkârların sorun ve sıkıntıları ele alınarak çözüm yolları aramaktır” dedi. 

                Esnaflarımızı bir araya getireceğiz diyen Köşker; “Esnaf ve sanatkarları sektörel bazda bir birleriyle iş birliği, güç birliği yaparak üretim kapasite ve kalitelerini artırarak daha verimli çalışmalarına vesile olmak olacaktır” dedi.

                Köşker; “Coğrafi olarak bölgemizde üretilen Orman envalini işleyecek büyük kapasiteli orman ürünleri fabrikası projesi hazırlatıp devlet desteklerinden yararlanarak yatırımın gerçekleşmesi için öncülük ve iştirak edip istihdam ve katma değer yaratacak yatırımı gerçekleştirmek amaçlarımızdır.

                Yöre hayvancılığına katkı sağlayacak devlet destekli organize hayvancılık projesi yapıp küçük yatırımcıların katkılarıyla büyük bir işletme tahsis etmek yine hedeflerimizdendir.

                Arazi toplulaştırması kapsamında (örneğin Kadışehri ilçesi Kabalı köyünde yapıldığı gibi) Kaynarpınar’dan başlayan kanal boyundaki atıl arazilerin islahını yaptırarak bu bölgeye organik ve sulu tarıma açmaktır.

                Yukarıda özetlediğimiz proje örnekleri çoğaltılıp uygulama alanı açmak adına öncülük yapmak vizyonumuzdur. Haydi Çayıralan halkı, bu projeleri yapmaya var mısın? El ele hep birlikte büyümeye, kalkınmaya yürüyelim. Bu vesile ile saygı ve selamlar dilerim” dedi. 

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 289 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 380 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 366581 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.80.177.176
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com