Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 4,8230 Satış : 4,8317 Alış : 4,2595 Satış : 4,2877 Alış : 2,8465 Satış : 2,8837
  GÜNCEL / Akgül’den Çayıralan Esnaf Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifine Destek
   
 
01.04.2018 tarihinde eklendi
363 defa okundu
Akgül’den Çayıralan Esnaf Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifine Destek

                Ak Parti Çayıralan İlçe Başkanı Arif Akpınar, İl Genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş ve geçtiğimiz ay Çayıralan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığını seçilen Adem Güneş’i makamında kabul eden TESKOMB Genel Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Çayıralan Esnaf Kefalet yönetiminin yanında olduğunu ve kooperatifin içinde bulundu dar boğazdan kurtulması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

                Ankara TESKOMB’da bir araya gelen ekibin içinde bulunan Kooperatif Başkanı Adem Güneş, kooperatifin içinde bulunduğu durum hakkında Akgül’e bilgi verirken, Akgül’den tıkanmış ve kredi veremez durumda olan kooperatif için destek istedi. Takip oranlarının % 67’ye ulaşmış bir durumda bulunduğunu aktaran Kooparatif başkanı Adem Güneş, takip oranını düşürebilmek için özkaynağa ihtiyaçlarının olduğunu aktardı.

                İlçe Başkanı Arif Akpınar ise Çayıralan Esnafı için hayati önem taşıyan Çayıralan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin yeniden kredi verebilecek pozisyonda olmasının ilçe esnafı açısından önemli olduğunu bildirerek  Akgül’den destek istedi. Akgül ise “benim ilçe başkanım bir şey istiyorsa. O istediği şey ilçe esnafı içindir. Buraya kadar gelmiş bir ilçe başkanımı da ben boş göndermem. Kooperatifin yeniden canlanması için elimizden gelen ne varsa yaparız” şeklinde konuştu. İlçe adına verimli geçen  ziyaret sonunda İlçe Kooperatif Başkanlığı tarafından yaptırılan tablo Akgül’e takdim edildi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 335 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 406 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 311171 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.224.111.99
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com