Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,4700 Satış : 5,4799 Alış : 4,8918 Satış : 4,9242 Alış : 3,1560 Satış : 3,1973
  GÜNCEL / Yozgat İl Genel Meclisinde 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle erken kutlama yapıldı
   
 
08.04.2018 tarihinde eklendi
569 defa okundu
Yozgat İl Genel Meclisinde 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle erken kutlama yapıldı

            Yozgat İl Genel Meclisi Başkanı Halil Şahbaz, Polis haftası dolayısıyla meclis üyeleri emekli polis Dursun Tuncer ve Osman Biçer'e çiçek takdim etti.

            Yozgat İl Genel Meclisi nisan ayı oturumunda emekli polislere jest yapıldı. İGM Başkanı Halil Şahbaz, polis haftası dolasıyla Sarıkaya İl Genel Meclis Üyesi Dursun Tuncer ve Yerköy İl Genel Meclis Üyesi Osman Biçer'e çiçek verdi.

            İl Genel Meclisi Başkanı Halil Şahbaz, Türkiye'nin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, milletin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftası'nı kutladığını belirtti. Şahbaz, “ Çağdaş bir devlet için yaşamsal öneme sahip bu temel ilkelerimizin uygulamaya geçirilmesinde Türk Polis Teşkilatımızın çok önemli bir rolü vardır. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk polisimiz, görevini her zaman fedakarca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Ülkemizin geleceği açısından çok önemli olan huzur ve sükûnun demokratik kurallar içerisinde sağlanmasını, hür ve serbest ortamın sürdürülmesini temin etmek polisimizin görevleri arasındadır. Polis Haftası'nı kutluyor, bu vesileyle, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine selam ve saygılarımla birlikte başarı dileklerimi iletiyorum” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 163 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 457 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 403470 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.243.17.113
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com