Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3611 Satış : 5,3708 Alış : 4,7147 Satış : 4,7459 Alış : 3,1013 Satış : 3,1419
  GÜNCEL / Çayıralan Gül Kokacak
   
 
08.04.2018 tarihinde eklendi
523 defa okundu
Çayıralan Gül Kokacak

            Ormanı ve yeşili ile ünlü güzel ilçemizde 2017 yılında yapılan gül dikimi ardından 2018 yılı itibariyle ilçenin muhtelif yerlerine dikilmek üzere Çayıralan Belediyesi tarafından 4 Bin adet gül satın alındı.

            İlçemizde eğitim faaliyeti gösteren; Şehit Ali Mehmet Vurel İmam Hatip Lisesi, Şehit İsmail Genç Anadolu Lisesi, Ertuğrul Bey Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, Çayıralan Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, Şehit Yarbay Yusuf Turgut Ortaokulu ve  Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulunda bahçelere  öğrencilerle birlikte gül diken Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner, “güzel ilçemiz bundan sonra gül kokacak” dedi.

            2017 yılında da ilçenin muhtelif yerlerine ve merkez orta rüfüje gül diktiklerini dile getiren Başkan Şahiner; “bu yıl yine ilçenin muhtelif yerlerine dikilmek üzere 4 Bin adet gül temin ettik. Bu güllerimizi, öğrencilerimizle, belediye personellerimizle ve vatandaşlarımızla dikimini gerçekleştireceğiz.  Bir gün öncesinden çukurları kazılı okul bahçelerinde öğrencilerimizle birlikte dikim gerçekleştirdik. Bundan hem ben hemde öğrencilerimiz oldukça mutlu oldu. Ayrıca Cuma Namazı çıkışı cami bahçemize ve cami önündeki  orta refüje cemaatimizle birlikte diktik. Bu güllerin tutması halinde güzel ve yeşil ilçemizde cadde ve sokaklarında, okullarımızda hem güzel bir göründü olacak hem de ilçemiz gül kokacak” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 298 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 380 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 366590 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.80.177.176
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com