Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  GÜNCEL / 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI
   
 
29.04.2018 tarihinde eklendi
488 defa okundu
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçemizde coşkuyla kutlandı. Sabah saat 08.30´da İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ tarafından Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla başlayan programda, Saygı Duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız okundu. Buradaki programa İlçe Kaymakamımız Sayın Fatih Eroğlu, Belediye başkanı Yasin Şahiner, İl Genel Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Daire Amirleri Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

        Kutlama programı İlçemiz Kapalı Spor Salonunda devam etti. Mehmet Akif Ersoy İlkokulu tarafından hazırlanan programda. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ yaptı. Öğrenciler tarafından okunan şiirler ve yapılan gösteriler izleyenler tarafından büyük ilgi gördü.

            Buradaki programa İlçe Kaymakamı Fatih Eroğlu, Belediye Başkanı Yasin Şahiner, İl Genel Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Daire Amirleri Öğretmenler, Öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı

        Program sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ortaokullar arası voleybol ve futbol turnuvalarında 1.olan okul takımlarının ödüllerini Kaymakamı Fatih Eroğlu ve Belediye Başkanı Yasin Şahiner tarafından, 2. olan takımların ödülleri ise İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ tarafından verildi.

        Daha sonra 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 98. yılı kutlamaları çerçevesinde temsili olarak Kaymakamlık Makam koltuğuna Yukarı Yahyasaray Ortaokulu 6/A sınıfı öğrencilerinden Osman Bahtiyar Acur otururken, İlçe Emniyet Amiri koltuğuna Menteşe Mustafa Öztürk Ortaokulu 6/A sınıfı öğrencilerinden Mustafa Atik, İlçe Jandarma Komutanı koltuğuna ise Konuklar İmam-Hatip Ortaokulu 6/A sınıfı öğrencilerinden Mahmut Can Koçak oturdu.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 366 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 431 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 379883 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.234.76.59
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com