Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3052 Satış : 5,3147 Alış : 4,7786 Satış : 4,8103 Alış : 3,0486 Satış : 3,0885
  GÜNCEL / İftar Programları Bu Yılda Devam Ediyor
   
 
20.05.2018 tarihinde eklendi
731 defa okundu
İftar Programları Bu Yılda Devam Ediyor

            Çayıralan’da İftar Programları kaldığı yerden devam ediyor.

            Çayıralan Belediye Kültür Merkezi’nde 3 yıldır devam eden iftar programları bu yılda devam edecek. 3 Yıldır Çayıralan Belediyesi öncülüğünde ve Hayırsever vatandaşlarında destekleri ile devam eden iftar programına bu yıl Kaymakamlık ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’da dahil oldu.

            Bağışların  Sosyal Yardımlaşma ve  Dayanışma Vakfı tarafından kabul edildiği Çayıralan için iftar programı yine Kültür Merkezinde geniş katılım ile devam ediyor. 

            Ramazan ayının ikinci iftarında Çayıralan Kaymakam Vekili Fatih Eroğlu’nun da katıldığı iftar programını sizler için gazetemize görüntüledik.

            İftar programının birinci gününde Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner iftar programına katılıp vatandaşlar birlikte iftarını açarken, ikinci gün ise  Kaymakam Eroğlu yemek kazanlarının yanında yemek dağıtan ekibe yardım etti. Vatandaşlarla birlikte de iftarını açan Kaymakam Eroğlu yemek sonrası vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

GELENEK BOZULMADI          

            Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Çayıralan Belediyesi tarafından başlatılan ve 3 yıldır kesintisiz devam eden ilçe merkezinde ve köylerde yaşayan ve yardıma muhtaç veya maddi durumu iyi olsa dahi bakıma muhtaç vatandaşlara yönelik olarak Ramazan ayı boyunca her akşam iftar için dağıtılan yemek bu yılda devam ediyor.

            Yine Çayıralan Belediyesi ve Çayıralan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ortaklığı ile sürdürülen proje ile akıma muhtaç vatandaşın evine sıcak bir yemek giriyor.

            Köylerde yemek dağıtımına bizzat katılan Kaymakam Fatih Eroğlu, gazetemize yaptığı açıklamada iftar organizasyonunun belediye işbirliği ile Ramazan ayı boyunca devam edeceğini ve bağışta bulunmak isteyen vatandaşların Çayıralan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına bizzat giderek veya banka hesap numarasına da yatırılabileceğini söyledi.  

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 102 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 393 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 390755 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.212.222.217
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com