Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3052 Satış : 5,3147 Alış : 4,7786 Satış : 4,8103 Alış : 3,0486 Satış : 3,0885
  GÜNCEL / DEVLETLE MİLLET BAYRAMLAŞTI
   
 
17.06.2018 tarihinde eklendi
719 defa okundu
DEVLETLE MİLLET BAYRAMLAŞTI

Ramazan Bayramı dolayısı ile Yozgat Valiliği Fuaye Salonunda halkımızın da kıtılımı ile bayramlaşma programı düzenlendi.

Programa Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Vali Kemal Yurtnaç, Yozgat Milletvekilleri, Eski Tarım Köy İşleri ve Maliye Bakanı Lütfullah Kayalar, siyasi parti temsilcileri, kurum ve daire müdürleri ile vatandaşlar katıldı.

Valilikte gerçekleşen bayramlaşmanın ardından, Vali Kemal Yurtnaç beraberinde Yozgat Milletvekilleri Yusuf Başer ve Ertuğrul Soysal ile birlikte rehabilitasyon merkezini ziyaret ederek burada kalanlarla ve personel ile bayramlaştı.

  YAŞLILAR UNUTULMADI

     Rehabilitasyon merkezinde ki bayramlaşmanın ardından Alparslan Türkeş Huzurevine geçen heyet, yaşlıların elini öpüp bayramlarını tebrik etti.

HEM BAYRAM HEM GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

        Bayramlaşma programı kapsamında Yozgat Şehir Hastanesini ziyaret eden Vali Kemal Yurtnaç, Yozgat Milletvekilleri Yusuf Başer ve Ertuğrul Soysal hastaları ziyaret ederek hem bayramlarını kutladı hem de geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

POLİS VE ASKERLERİN BAYRAMI KUTLANDI

        Hastane ziyaretinin ardından Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Vali Kemal Yurtnaç, Yozgat Milletvekilleri Yusuf Başer ve Ertuğrul Soysal önce Polis Evinde polislerin bayramını kutladı. Burada polislerle bir süre sohbet eden heyet daha sonra İl Jandarma Komutanlığına geçerek burada görev yapan askeri personel ve vatani görevini yapan erlerin Ramazan Bayramlarını tebrik ettiler.   Daha sonra Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Vali Kemal Yurtnaç ve beraberindekiler Hakkari'de PKK'lı teröristlerin patlayıcı yüklü araçla gerçekleştirdiği saldırıda şehit düşen polis memuru Abdullah Bozkurt'un babası Hüseyin ve annesi Satı Bozkurt ile 15 Temmuz Gazisi Muammer Erkaya'yı evlerinde ziyaret etti.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 102 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 393 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 390755 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.212.222.217
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com