Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3412 Satış : 5,3508 Alış : 4,7023 Satış : 4,7335 Alış : 3,0795 Satış : 3,1198
  GÜNCEL / AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ AV.YUSUF BAŞER'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
   
 
17.06.2018 tarihinde eklendi
739 defa okundu
AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ AV.YUSUF BAŞER'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz. Ramazan bayramını sevinçle karşılarken, Adalet ve Kalkınma Partisi Yozgat Milletvekili olarak tüm Yozgatlılara saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyor, bayramın ülkemize, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Asırlardan beri birlik-dirlik içerisinde kutladığımız, yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan bu Ramazan Bayramının da, millet olarak gönüllerimizin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına, bayram sevinciyle coşmasına vesile olmasını diliyorum.

Ramazan Bayramının anlam ve özüne uygun olarak vatandaşlarımız arasında barış ve kardeşlik duygusunun yaygınlaşması, insanlarımızın mutluluğu ve geleceğe umutla bakmamıza vesile olması en içten dileğimizdir. Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anarken, günlerinizin hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde, bayram mutluluğu ile geçmesini dilerim.

Aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve yardımlaşmayı muhafaza ettiğimiz sürece toplumsal dokumuz bozulmadan dimdik ayakta kalacaktır. Bayramlarda, bu ülkenin bütün çocukları, bu ülkenin bütün gençleri, büyükleri küçükleri, alçakgönüllülüğü, saygı ve sevgiyi, cömertliği, ikramda bulunmayı, fedakârlığı, başkasını kendine tercih etmeyi, başkasının mutluluğu ile mutlu olabilmeyi hissederek yaşıyor.

AK Parti Yozgat Milletvekili olarak Yozgat içindeki ve dışındaki tüm hemşerilerimizin, Türk ve İslam dünyasının, Ramazan bayramını kutluyor; bayramın milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum. Bütün milletimize sağlık ve esenlikler diliyor, bu güzel bayram coşkusunun bütün gönülleri şenlendirmesini temenni ediyorum.

Av. Yusuf BAŞER

AK Parti Yozgat Milletvekili

Anayasa Komisyonu Üyesi

Seçim İşleri Başkan Yardımcısı

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 858 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 570 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 356090 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.167.112.42
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com