Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,7921 Satış : 5,8025 Alış : 5,1626 Satış : 5,1968 Alış : 3,3115 Satış : 3,3548
  GÜNCEL / Kaynarpınar Mesire Alanı, Kurulan Lunaparkla Şenlendi
   
 
16.07.2018 tarihinde eklendi
705 defa okundu
Kaynarpınar Mesire Alanı, Kurulan Lunaparkla Şenlendi

            Çayıralan Mesire Alanı doğal güzellikleri ile komşu il,  ilçe ve köylerden misafir çekerken, bu yıl özel bir müteşebbis tarafından kurulup, işletilen Lunapar ile cazibesine cazibe kattı. Kurulan Lunapark’ta çocuklar için oyun alanları oluşturulurken, Gondol, Çarpışan Araba, Trambolin, Havuz ve Çocuk takımları ile  vatandaşların yoğunuca ziyaret ettiği cazibe merkezlerinden biri oldu.

            Çayıralan Kaynarpınar Mesire alanı işletme ihalesini alan işletme sahibi Adnan Köşker, “Böyle bir işletme, Çayıralan’da ihtiyaçtı. Bu geç kalınmış bir ihtiyaç bu işletme belediyemiz tarafından 10 sene önce yapılsaydı, daha farklı olurdu. Bu sene vatandaşlarımızın faaliyetlerini ölçüyoruz. Eğer beklediğimiz kadar ilgi duyularsa seneye daha güzel çalışmalarımız olacak. Her zaman daha güzel şeyler yapma amacındayız. Belediyemizde eksiklikleri giderirse Kaynarpınar Mevkimiz daha güzel bir mesire alanı olacak” dedi.

            “Lunaparkımızı da Çayıralan’a kazandırdık” diyen Köşker; “Lunapark da Gondol, Çarpışan Araba, Trambolin, Havuz ve Çocuk takımları ile  çocuklarımızı ve vatandaşlarımızı eğlendirmek ve güzel vakit geçirmeleri için buradayız. Yeni malzemelerimizle burayı Cafe ve Restoran  şeklinde güzel bir yer yapacağız. Kaynarpınar Mevkimizde böyle bir işletmenin olması köylerden ve bölge ilçelerden insan çekecektir. İhtiyaçlara ve vatandaşımızın ilgisine göre seneye oyuncaklarımızı artıracağız. İşletmemize ayrıca küçük de olsa bir  hayvanat bahçesi yapacağız. Çünkü çocuklarımız hayvanları tv progkamlarından izleyerek tanımaya çalışsa da  pek tanımıyorlar” dedi.

            “Semaverde çay  ve serpme kahvaltı şuan en gözde hizmetlerimizden birisi” diyen Köşker; “Misafirlerimiz ve vatandaşlarımız için her zaman hazırız. Ayrıca Kır düğünleri için Kaynarpınar bizim için güzel bir mekan, her türlü taleplere açığız.” Dedi.  

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 446 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 482 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 416205 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.95.23.35
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com