Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,7921 Satış : 5,8025 Alış : 5,1626 Satış : 5,1968 Alış : 3,3115 Satış : 3,3548
  GÜNCEL / Vali Yurtnaç İlçemizi Ziyaret Etti
   
 
05.08.2018 tarihinde eklendi
671 defa okundu
Vali Yurtnaç İlçemizi Ziyaret Etti

                        Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Çayıralan İlçesini ziyaret etti.

            Hükümet konağı önünde iki öğrencinin çiçek vermesi ile karşılanan Vali Yurtnaç, Kaymakamlık Makamına geçerek, Çayıralan Kaymakam Vekili Yusuf Melikşah Aydın'dan ve Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner'den ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

            Kaymakamlık ziyarete ardından Çayıralan Kaymakamlığı tarafından “Sonbaharı Beklerken Bahara Kavuştum” projesi ile ORAN Kalkınma Ajansı ve Çayıralan Belediye Başkanlığınca ortaklaşa yürütülen Yaşlı Bakım Merkezi binasını inceledi. Burada Belediye  Başkanı Yasin Şahiner'den proje hakkında bilgi alan Vali Yurtnaç, “güzel bir proje. Konum olarak da çok güzel bir yere yapılmış. Ancak projede bazı eksiklikler  tespit ettim. Yaşlılarımızın günlük ihtiyaçlarına göre daha güzel bir mimari  proje düşünülebilirdi” dedi.

            İlçe ziyareti ardından Güzelyayla Köyü'nü ziyaret eden Vali Yurtnaç, girişte köylüler tarafından karşılandı. Buradan mesire alanı olan Cennet Deresi'ne geçen Yurtnaç, köylüler ve köy muhtarı tarafından tertiplenen yemeğe katılarak burada vatandaşlarla bir  süre sohbet etti.Vatandaşların köy yollarının yapılması talebine karşılık olumlu cevap veren Vali Yurtnaç, “Geçtiğimiz yıl köy yollarımızın sıcak asfalt ile kaplanması için başlattığımız çalışma bu yılda tüm hızıyla devam ediyor. Nüfusu ve araç trafiği yoğun köylerimizden başlamak üzere sıcak asfalt serimi devam ediyor. İnşallah tüm köylerimizde olduğu gibi Güzelyayla köyümüzün de yollarını yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Köylerimiz ve köyde yaşayan vatandaşlarımız hizmetin en iyisine layık. Bizlerde ekibimizle birlikte en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.  Vali Yurtnaç;  Sivas İli Gemerek İlçesi  Sızır Belediye Başkanı Nevzat Göksu'nun daveti üzerine Cennet Deresi'nden Sızır'a geçmek üzere orman yolundan ilçeden ayrıldı.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 440 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 482 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 416199 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.95.23.35
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com