Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,7921 Satış : 5,8025 Alış : 5,1626 Satış : 5,1968 Alış : 3,3115 Satış : 3,3548
  GÜNCEL / Kurslar Başlıyor
   
 
21.10.2018 tarihinde eklendi
375 defa okundu
Kurslar Başlıyor

ÇAYIRALAN HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ VEYİS ALTUNTAŞ, BİR ÇOK  DALDA AÇILAN KURSLARIN BUGÜN  İTİBARİYLE AÇILACAĞINI DUYURDU

            Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veyis Altuntaş, Çayıralan Kaymakamlığının olurları, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün onayı ve Merkez Müdürlüğü bünyesinde 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında ilçemizde 15.10.2018 tarihi itibariyle çeşitli alanda kurslarımız açıldığını ve açılmaya devam edeceğini duyurdu.

            Açılan kurslar hakkında bilgi veren Altuntaş; “Açılan kurslarımız; Mesleki ve Teknik kurslar alanında bayanlara yönelik olarak el sanatları alanında şiş, örgü, şapka kursu, Giyim Üretim Teknolojisi alanında 2-6 yaş çocuk elbise dikimi kursu, Çocuk Gelişimi alanında ilçe müftülüğünde görevli Kur'an kursu öğreticilerine yönelik Okul Öncesi Çocuk Gelişim ve Eğitimi, Sosyal ve Kültürel kurslardan sanat ve tasarım alanında ilçemiz Şht. Yrby Yusuf Turgut Ortaokulu'nda Pastel Boya kursu, Spor alanında ilçemizde öğrencilere yönelik olarak kapalı spor salonunda Atletizm kursu ve Bilişim Teknolojileri alanında merkez müdürlüğümüz binasında Bilgisayar Donanımı kursumuz da 22/10/2018 Pazartesi günü başlayacaktır” dedi.

 

AÇIK KURSLARIMIZI ZİYARET ETTİK

            Açılan kurslara bir dizi ziyaretler gerçekleştirildiğini bildiren Altuntaş; “Bu ziyaretlerde ilk olarak ilçe müftülüğümüzde açılan Okul Öncesi Çocuk Gelişimi Eğitim Kursumuz; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ ve İlçe Müftüsü Yüksel Çelik’le birlikte ziyaret ettik. Ayrıca Giyim Üretim Teknolojisi alanında 2-6 yaş Çocuk Giyim Kursu, Sanat Tasarım alanında Pastel Boya Kursu, El Sanatları kurslarımız  ayrı ayrı ziyaret edildi.

            Ziyaretler sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ; Bu kursların öneminin çok büyük olduğunu, ağacın yaşken eğileceğini,  Bu nedenle kursiyerlerimiz doğru bilgiyi doğru kaynaktan öğrenmeleri gerektiğini vurgulamış ve “Önemli olan, yaşantı boyutu ile güzellik katmaktır. Hayat boyu öğrenmenin, Halk Eğitim Merkezlerinin eğitiminde önemli bir yeri vardır.” Şeklinde açıklamalarda bulunduğunu aktardı.

 

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 440 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 482 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 416199 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.95.23.35
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com