Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN
   
 
28.07.2019 tarihinde eklendi
891 defa okundu
İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Şahiner, ilçede hizmete açılan yeni Adalet Sarayı, Toplum Sağlığı Merkezi

Binası ve Onarımdan geçerek teşrifatı tamamlanan  öğretmen evinin ilçeye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

                İlçemize kazandırılan Adalet Sarayı, Toplum Sağlığı Merkezi ve Öğretmen evi binalarına Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Şahiner beraberinde İl Genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş ve eski belediye meclis üyesi Ömer Osman Bekyürek ile hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 2016 yılından bu yana inşası süren Adalet Sarayı ve Toplum Sağlığı Merkezi binaların 2019 yılında tamamlanmasından sonra vatandaşların hizmetine açıldı. Adalet Sarayı, Toplum Sağlığı Merkezi ve Öğretmen evine ziyarette bulunan Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Şahiner yaptığı açıklamada “Ak Parti döneminde İlçemize Kazandırılan onlarca binaya ek olarak 3 tane daha binanın kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İlçe halkımızın her zaman en iyi hizmete layıktır” dedi.

                “ Aile Sağlığı Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezi iki ayrı binadan hizmet vermekteydi.”  Diyen Şahiner; Aile Sağlığı Merkezi binası, İlçemizde Belediye hamamı olarak yapılan üzerine otel olarak tasarlanan Fatih mahallesinde ikinci katta yer alan ve yaşlılar için inmesi çıkması sorun olan ve bir albenisi olmayan bir binaydı. Ak Parti döneminde teşkilat başkan ve mensuplarının girişimleriyle İlçe hastanemizin yanına sağlık kurumlarının bir arada bulunmasının daha iyi olacağı düşünülerek hastane bahçesinin içerisine 1.843.000 TL bedelle Aile Sağlığı Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezi Binası İlçemize kazandırıldı. Binamızın İlçemize hayırlı olmasını diliyorum binaya yerleşirken yeni araç gereç ve ekipmanları yenileyen İl Sağlık Müdürü Fatih Şahin Beye de teşekkür ediyorum” dedi.

                Çayıralan'da Adliyemizi kalıcı kıldık diyen Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Şahiner “İlçemize, 2016 yılında dönemin Adalet Bakanımız sayın Bekir Bozdağ beyin İlçemize ziyaretinden sonra Çayıralan Adliyemize bir kurumsal kimlik kazandırmak, yargının bağımsızlığının ve gücünün daha iyi hissettirmek ve en önemlisi Adliyemizi Çayıralan'ımıza kalıcı kılmak amacıyla Adalet Sarayı Binası yapılmıştır. O zamanki Ak Parti Çayıralan İlçe Başkanı Arif Akpınar’ın gayretleri ve Dönemin Ak Parti Belediye Başkanı Yasin Şahiner tarafından İlçemiz Fatih mahallesinde bulunan otogar olarak hizmet veren belediyemize ait arsayı Adalet Bakanlığına devretmesiyle İlçe girişine görseli güzel bir bina yapıldı ve Adliyemizi de kalıcı kılınmış oldu. Son teknoloji imkanları kullanılarak yapılan Adalet Sarayı binası hizmete açılmıştır.

                 Adalet Sarayı binasının yapımında emeği geçen dönemin Adalet Bakanı Anayasa Komisyon Başkanı Bekir Bozdağ beye Seçim İşleri Başkan Yardımcımız Yusuf Başer beye dönemin Ak Parti Belediye Başkanı Yasin Şahiner beye, İlçe başkanı Arif Akpınar beye, İl Genel Meclis üyelerimiz Bülent Akpınar ve Abdulbaki Karataş'a teşekkürleri bir borç bilirim.                            Binanın yapımı tamamlandıktan sonra teşrifat ve  eksikliklerini giderilmesinde bizleri yanlız bırakmayan Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül beye teşekkür ederiz” diyerek yapımı tamamlanan yeni binalar için önümüzdeki aylar içinde bakan düzeyinde geniş katılımlı bir açılış planladıklarını da söyledi.           

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 308 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 484 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 523973 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.231.212.98
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com