Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / Başkan Coşkunyürek “Öğrenci Servislerimizle Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazıriz” dedi
   
 
08.09.2019 tarihinde eklendi
684 defa okundu
Başkan Coşkunyürek “Öğrenci Servislerimizle Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazıriz” dedi

                İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Türkiye'de kayıtlı 92 bin 890 okul servis aracı bulunduğunu belirterek, normal denetimlerin yanı sıra bu hafta araçlara 5 gün süreyle yoğunlaştırılmış denetim yapılacağını bildirdismesi üzerine gözler okul servislerine çevrildi.

                Çayıralan’da yeni eğitim yılı için hazırlıklarını tamamlayan S.S. Bizim Tur Minibüsçüler Kooperatifi servis şoförleri, öğrencilerin evlerinden okullarına güvenli bir şekilde gidip gelmeleri için araçlarının son bakımlarını yaptırarak servise hazır hale getirdiler.

                Çayıralan’da yeni eğitim yılı için hazırlıklarını tamamlayan servis şoförleri, öğrencilerin evlerinden okullarına güvenli bir şekilde gidip gelmeleri için araçlarının son bakımlarını yaptırarak servise hazır hale getirdiler.

                Çayıralan’da uzun yıllar  öğrenci servis işletmeciliği yapan Çayıralan Bizim Tur Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Yusuf Coşkunyürek, öğrenci servis araçlarının bakımlarını yaptırarak yeni eğitim öğretim yılına hazır olduklarını söyledi. Servis sürücüleri olarak ilk önceliklerinin öğrencileri, sağ salim ve en güvenilir şekilde evlerinden alıp okula bırakmak olduğunu söyleyen Coşkunyürek, “Bütün öğrencilerimizi kendi çocuklarımız gibi görerek hareket ediyoruz. Yıllardır bu sektörün içerisinde olduğumuz için velilerimiz de güvenle çocuklarını bizlere emanet ediyorlar. İnşallah kazasız, belasız bir eğitim öğretim dönemi geçiririz.”diye konuştu.

                Araçların genel durumları hakkında gazetemize bilgi veren S.S. Bizim Tur Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Yusuf Coşkunyürek; “araçlarımızın hepsine yakını yeni. Kışlık bakımlarının yanısıra öğrenci servisi kriterlerine uygunluk yönünden de bakımları yapıldı. Her aracımızda kameralar mevcut, Şoförlerimiz kesinlikle sivil yolcuyu öğrenci aracına almayacaklar. Aracımızda yangın tüplerimiz mevcut. Tüm araçlarımızın kışlık lastikleri mevcut olup gününe takılacak.

                “Köylerde tüm çocuklarımız Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen toplanma merkezinde toplanacaktır”  diyen Yusuf Coşkunyürek; “okul dönüşü yine toplanma merkezlerinde bırakılacaklardır. Kesinlikle ev ev dağıtım yapılmayacaktır. Tüm velilerden ricamız, toplanma merkezindeki saatimize uymaları ve hareket saatinden önce çocuklarını toplanma merkezlerinde hazır etmeleridir.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 328 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 437 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 560650 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.204.191.0
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com