Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
   
 
15.09.2019 tarihinde eklendi
487 defa okundu
İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Programı Mehmet Akif Ersoy İlkokul’unda gerçekleşti

                2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim haftası kutlama programı Mehmet Akif Ersoy İlkokulu'nda gerçekleşti. Program İlk olarak Hükümet Konağı önündeki Atatürk Büstüne İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ'ın çelenk sunması, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlarken, kutlama programı İlçemiz Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda gerçekleşti.

                 Mehmet Akif Ersoy İlkokulunun bahçesinde düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Bekir Özen, Belediye Başkan Vekili Güngör Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı Haluk Altan,  Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Şahiner, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, İl Genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş, Şube ve Okul Müdürleri, öğrenci ve veliler katıldı.  Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlarken günün anlam ve önemini belirten konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ yaptı.                 Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ yaptığı konuşmasında “ Eğitim öğretim meselesi uzun soluklu bir meseledir her zaman için söylüyorum, bir karakter eğitimi var, değerler eğitimi var, başarı eğitimi var işin içerisinde birçok eğitimin verildiği bir eğitim öğretim yılında bir daha sizlerle olmaktan dolayı son derece memnunuz, mutluyuz.

                 Sevgili çocuklar,

                Çok çalışmalısınız öğretmenlerinizin söylediği gösterdiği çizgide durmadan çok çalışarak başarılı olacaksınız. bizlerde sizlerin başarılarıyla her daim gurur duyacağız. Sizlere yol açan, sizlere örnek olan bireyler olarak her daim sizin yanınızda olacağımıza bizlerde her daim söz veriyoruz.

                Başarı kolektif bir şuurla mümkün olduğunu ifade ediyoruz. Tek bir kişinin gayretiyle olabilecek bir iş değil. Kayseri de bir söz var diyor ki eğer başarı olacaksa bu babasının kesesi, annesinin ketesi, öğretmeninin nefesi ve öğrencinin hevesiyle mümkündür yani bu dört unsuru bir araya getirdiğiniz zaman başarıya imza atmanız mümkündür eğer bu dört unsurdan bir tanesi eksik kalırsa başarıda mutlaka nakıs kalır, eksik kalır. Bu yüzden bu başarıyı elde edebilmek için velilerle, öğretmenlerle, idarecilerle, öğrencilerimizle el ele, gönül gönüle çalışma zorunluluğumuz var. Bu manada her daim bize destek veren Sayın İlçe Kaymakam'ımıza, kıymetli protokole huzurlarınızda teşekkür ediyor Eğitim Öğretim yılının hepinize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.                 Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılmasının ardından 3-B sınıfı öğrencisi Damla Berk “ilköğretim Haftası” adlı şiirini okudu. Okulun 4'üncü sınıf öğrencileri 1'inci sınıf öğrencilerine hoş geldiniz hediyelerini sundular. Program 3'üncü sınıf öğrencilerinin yeni ders yılı zili eşliğinde dans gösterisi ile devam ederken Mehmet Akif Ersoy İlkokulu bahçesine hayırsever iş adamı Nihat Koçak tarafından yaptırılan çocuk parkının açılışının yapılmasının ardından program son buldu.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 91 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 561 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 602524 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.208.132.33
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com