Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / VALİ KADİR ÇAKIR İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
   
 
15.09.2019 tarihinde eklendi
475 defa okundu
VALİ KADİR ÇAKIR İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

                Yozgat Valisi Kadir Çakır,  İlçe, belde ve köy ziyaretleri kapsamında Çandır ve Çayıralan İlçelerini ziyaret etti. Çayıralan Hükümet konağı önünde öğrencilerin çiçek vermesi ile karşılanan Vali Kadir Çakır, ilk olarak Kaymakamlık Makamına geçti.                                 Kaymakam Bekir Özen'den İlçede yürütülen çalışmalar ve ilçenin coğrafi yapısı hakkında brifing alan  Vali Kadir Çakır İlçe Kaymakamlığını ziyaretinin ardından esnaf ziyaretinde bulundu.

                 İlçe esnafı ve halkla sohbet eden Vali Çakır Ertuğrul Bey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıya Vali Kadir Çakır, İlçe Kaymakamı Bekir Özen, İl ve İlçe birim Müdürleri, Ak Parti İl genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş, merkez, belde ve köy muhtarları katıldı.

                Açılış konuşması yapan Vali Kadir Çakır “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Sözlerime başlarken Şehitlerimize rahmet, Gazilerimize sağlıklı sıhhatli ömürler diliyorum. Bugün Çayıralan'dayız biraz Kaymakamımızı dinledik İlçe ile ilgili bilgi aldık. Sizlerle de bir toplantı yapalım istedik sorunlarınız, sıkıntılarınız nedir ne değildir, İlgili Müdürlerimizi de getirdik, İl'den onlarda geldi. Ben katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Kaymakam bey bizlere sunumunu yaptı köylerden bahsetti, İlçe merkezinden bahsetti ben yine de sizlerden sıkıntılarınızı, sorunlarınızı duymak istedim” dedi.  

                Merkez, belde ve köy muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Kadir Çakır muhtarların tek tek sorunlarını dinledi.

                Muhtarlar köylerindeki iletişim, kilit taş, elektrik ve İlçe hastanesindeki diş dolgu cihazının tamir edilmesi gibi sorunları dile getirdiler. Vali Çakır toplantıya katılan ilgili kurum müdürlerine sorunların giderilmesi için talimatlarda bulundu. Vali Kadir Çakır toplantıyı sonlandırırken “ Saygı değer kaymakamımız, değerli ilden gelen Albayımız, Müftümüz, kıymetli Muhtarlarımız, İl Genel Meclis Üyemiz ve Çayıralan İlçemizin değerli Müdürleri katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Biraz öncede söylediğim gibi benle Çarşamba günleri sabah, öğle arası randevu almadan görüşe bilirsiniz işi olan, sıkıntısı olan, derdi olan gelsin. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın, hepimize birlik beraberlik içerisinde huzurlu, hayırlı çalışmalar nasip etsin. Devletimiz köyüne, İlçe’sine, İl’ine elinden gelen yardımı yapmaya çalışıyor her hâlükârda, her şartta Allah Devletimize, Milletimize zeval vermesin. Katılımınızdan dolayı ben hepinize teşekkür ediyorum köylerinize, mahallenize selam söyleyin” dedi.        

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 86 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 561 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 602519 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.208.132.33
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com