Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / Yozgat Valisi Kadir Çakır’a Teşekkürler
   
 
30.09.2019 tarihinde eklendi
918 defa okundu
Yozgat Valisi Kadir Çakır’a Teşekkürler

Karakütük Köprüsü Genişliyor

                İlçemiz Grup Yolu ağında yer alan Aşağıtekke Köyü ile Günyayla Köyü arasındaki Karakütük mevkiisinde yer alan Köprü genişliyor.

                Grup yolu üzerindeki Karakütük köprüsü 5 metre iken yapılacak sıcak asfalt öncesi 9.5 metreye genişliyor.

                Beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Şahiner ve Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ozan Bulut ile birlikte yapılan köprü genişletme çalışmasını yerinde inceleyen Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş; yapılan çalışmalar hakkında gazetemize bilgi verdi.

                “Yaparsa yine Ak Parti yapar” diye söze başlayan Karataş, Biz hükümet partisi olarak laf üretip konuşmaktan öte hizmet etmek için seçildik. Bu grup yolumuz bizim her zaman önceliğimiz oldu. Çayıralan’ın en işlek yolu arasında yer alan bu yolda geçtiğimiz yıl sıcak asfalt çalışmalarına başlamıştık. Allah nasip ederse de bu yıl yine kaldığı yerden bütçe ölçüsünde devam edeceğiz. Ancak köprünün dar oluşu ve iki aracın yan yana geçerken zorlanması bizi harekete geçirdi. Asfaltımızı dökmeden önce köprünün genişlemesi için girşimilerimiz oldu.

YOZGAT VALİMİZE TEŞEKKÜRLER

                İl Genel Meclis Üyesi Karataş; “Yozgat Valisi Kadir Çakır; geçtiğimiz hafta ilçeye gelişinde bir takım incelemelerin ardından  muhtarlarımızla geniş çaplı bir toplantı düzenlemişti. Burada sayın valimiz kadir Çakır’a köprünün durumu hakkında bilgi verip, genişlemesi gerektiğini ve ek bütçe ayrılmasını talep etmiştim. Valimiz Çakır ise talebimizi olumlu karşılayıp, Çayıralan Köylere Hizmet Götürme Birliğine kaynak aktarılması ve köprünün bir an önce ihaleye çıkartılması için talimat verdiler. Bu vesile ile yapılan 35.282 Bin Tl’lik ihale ile her iki cepheden 2.25 metre olmak üzere köprümüz genişledi. Haftaya ise kullanıma açılacaktır” diyerek desteğinden dolayı Vali Çakır’a teşekkür etti.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 382 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 540 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 612368 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.235.22.210
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com