Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / ÇAYIRALAN BELEDİYE MECLİSİNDEN BARIŞ PINARI HAREKATINA TAM DESTEK
   
 
20.10.2019 tarihinde eklendi
719 defa okundu
ÇAYIRALAN BELEDİYE MECLİSİNDEN BARIŞ PINARI HAREKATINA TAM DESTEK

Suriye Sınırında Terör Örgütlerine Karşı TSK tarafından yürütülen Barış Pınarı Harekatı'na Çayıralan Belediye Meclisi Tam Destek Verdi

                Çayıralan Belediye Meclisi, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye de, Fırat'ın doğusunun teröristlerden arındırılmasına yönelik başlatılan 'Barış Pınarı Harekatı'na tam destek verdi.

                               Çayıralan Belediye Meclisi 17 Ekim Perşembe günü olağanüstü toplanarak Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek için Basın bildirisi yaptı.

                 Belediye Başkan Vekili Yahya Şahiner'in yaptığı basın bildirisinde “Bu gün bütün Farklılıklarımızı kaldırdığımız, siyaset dışı birliktelik ve bütünlük anlayışı ile görüşmelerimizi birleştirdiğimiz gündür. Yurdumuzun güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek, Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne yönelik hazırlanan planları bozmak, PKK, PYD, YPG, ve DEAŞ terör örgütlerini ve bunların destekçisi emperyalist güçlerin, hayallerini berteraf etmek amacıyla, Ordumuz Barış Pınarı Harekatını başlatmıştır. Biz Türk Milleti olarak binlerce yıllık bir devlet tecrübesinin sahibi olan şanslı insanlarız. Çünkü biz Türkiye Cumhuriyet Devletinin mirasçılarıyız. Biz, İstiklalimiz ve İstikbalimiz için ölmekten korkmayan, geri dönmeyi asla düşünmeden düğüne gider gibi cepheye koşan bir milletiz.                    Geçmişte tarih boyunca, Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde Çanakkale'de, Sakarya'da, Dumlupınar'da kazandığı zaferlerle şanını pekiştiren Şanlı Ordumuz, bu günde bir kez daha milletimizin ve devletimizin şanına şan katmak için gerekeni yapmakta, ezelden beri gittiği yerlere adaleti, hoşgörüyü ve barışı götürmektedir. Türklüğe yaraşır bir biçimde mazlumun yanında, sivillere zarar vermeden zalimin zulmünü başına yıkmaktadır. Millet olarak terörün her türlüsüne karşıyız. Hiç kimsenin toprağında gözümüz yoktur. Toprağımızda gözü olanlara da en iyi dersi Türk Silahlı Kuvvetlerimiz vermektedir. Allah bu harekatta görev alan şanlı ordumuzun mensubu tüm Mehmetçiklerimizi korusun, Mehmetçiğimizin ayağına taş değmesin ve muzaffer eylesin. Kalbimiz, yüreğimiz ve dualarımızla Mehmetçiklerimizin yanındayız.

                Gün birlik ve beraberlik günüdür. Bizde Çayıralan Belediye Başkanı ve Belediye Meclis üyeleri olarak Çayıralan Halkını temsilen, Ordumuzun başlattığı Barış Pınarı Harekatını destekliyor, üstümüze düşen ne varsa onları yapmak için hazır olduğumuzu ifade ediyoruz. Söz veriyoruz daima milletimiz emrinde ve ordumuzun yanında olacağız. Ulu Önder Atatürk'ün dediği gibi “ Yurtta Barış, Dünya da Barış” parolası ile Ne Mutlu Türküm Diyene” dedi.   

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 83 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 185 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 603084 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.231.226.13
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com