Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI’NDAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YOZGAT TURU
   
 
4.11.2019 tarihinde eklendi
457 defa okundu
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI’NDAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YOZGAT TURU

Yozgat Belediyesi Tarafından Organize Edilen “Yozgat Benim, Memleket Benim” Projesine Ak Parti Gençlik Kolları’da Katılarak Üniversite Öğrencilerine Bir Günlük Yozgat Turu Düzenledi.

Yozgat Belediyesi tarafından organize edilen “Yozgat Benim, Memleket Benim” projesine AK Parti Akdağmadeni Gençlik Kolları'da katılarak üniversite öğrencilerine bir günlük Yozgat turu düzenledi.

Gezinin amacı ilçemize gelerek Üniversitede eğitim gören öğrenci arkadaşlarımıza bölgemizi tanıtmak,  Yozgat  hakkında bilgi vermek ve bölgenin daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlamak diyen Gençlik Kolları İlçe Başkanı Mustafa Aydıner, gezimize katılan öğrencilerin oldukça memnun olarak ayrıldıklarını belirtirken, gençlere yönelik faaliyetlerin hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

                Konu hakkında açıklamada bulunan Ak Parti Akdağmadeni Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Aydıner, Düzenlemiş olduğumuz bu gezi programı ile Öğrenci kardeşlerimize Yozgat'ta yalnız olmadıklarını hissettirerek, bundan sonra da bu tür faaliyetlerle daha samimi bir ortam sağlanacaktır. Programımıza katılan öğrencilere ve Gençlik Kolları Teşkilatıma teşekkür ederim diyen Aydıner, bu tür faaliyetlerimiz devam edecektir. “Yozgat Benim, Memleket Benim” projesini başlatan Yozgat Belediye Başkanımız Celal Köse'ye teşekkür ederiz" dedi. 

                Yozgat Çamlığından başlayan gezimizde Yozgat Çamlığı'nda 2.5km'lik doğa yürüyüşü yapıldı. Daha sonra Şahin Tepesine, Spor Vadisinde yürüyüş, Yozgat Gençlik Merkezinde Sıfır Atık projesi tanıtımı, Hayri İnal Konağı ziyareti ve Çapanoğlu Büyük Camii'nde  gezimiz sona erdi. Düzenlemiş olduğumuz bu geziler öğrenci kardeşlerimize bölgemizde yabancılık çekmemeleri ve gelen misafirlerini yada okul bittikten sonra aileleriyle birlikte gelip gezebilmeleri için önemli bir fırsat oldu.”ifadelerini kullandı.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 78 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 185 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 603079 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.231.226.13
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com