Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / SICAK ASFALT KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
   
 
10.11.2019 tarihinde eklendi
1754 defa okundu
SICAK ASFALT KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

Çayıralan ilçe merkezinden başlamak üzere köy grup yollarına sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor

          Geçtiğimiz yıl  Çayıralan ilçe çıkışından Aşağı Tekke köyü istikamitine yapımı devam eden  sıcak asfalt çalışmaları bu yıl kaldığı yerden devam ediyor.

           Beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Şahiner  ve Özel İdare Müdürü Nurettin Özden ile BSK yapımı devam eden A. Tekke Günyayla arasında   yapılan yolda incelemede bulunan Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş; “2019 yılı itibariyle 2  km yolumuzu söküp sıcak asfalt yapıyoruz” dedi.

           2019 yılı Köydes projesi kapsamında 1 Milyon 350 Bin TL sıcak asfalt için kaynak aktardıklarının altını çizen Karataş; “Sıcak asfaltın maliyeti çok yüksek. Kilometresi 675 Bin TL. Dolayısıyla bu yıl için 2 km. Sıcak asfalt yapabileceğiz. Ancak 5 yıllık bir çalışma ile Çayıralan'ın bütün köy grup yolları sıcak asfaltla buluşmuş olacak” dedi.

BİZİM PLANLAMAMIZ SEÇİM YATIRIMI DEĞİL, ÇAYIRALAN'IN REFAHIDIR

          Yatırımları seçim yatırımı olarak değil de ilçenin refahı için yaptıklarını dile getiren Karataş; “Ak Parti sayesinde köylerimiz erek alt yapıda, gerekse üst yapıda refaha kavuştu. Ak Parti olarak bu güne kadar neyi vaad etmiş isek yerine getirdik, getiriyoruz. Tüm grup yollarımızı sıcak asfaltla buluşturacağız” dedi.

           Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay, Anayasa Komisyon Başkanı ve Yozgat Milletvekili  Sayın Bekir Bozdağ, Seçim İşleri Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Sayın Yusuf Başer ve Yozgat Valisi Sayın Kadir Çakır’dan  Çayıralan olarak çok destek gördüklerini dile getiren Karataş; “hepsine ilçem adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 86 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 222 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 617971 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.204.55.168
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com