Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / Öğretmenler Günü hafta boyunca kutlandı
   
 
24.11.2019 tarihinde eklendi
1446 defa okundu
Öğretmenler Günü hafta boyunca kutlandı

Bakanlık kararı ile kutlamalar haftaya yayılırken, Çayıralan İlçesi’nde  de hafta boyunca devam eden etkinlikler önümüzdeki hafta da sürecek

                Her yıl 24 Kasım da kutlanan Öğretmenler günü İlçemizde de hafta boyunca düzenlenen etkinliklerle  kutlanmakta. Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ ve öğretmenlerin Emekli olan öğretmenlere ziyarette bulunulmasının ardından 22 Kasım Cuma günü de öğretmenler günü münasebetiyle Merkez Aşağı camide mevlit okutuldu. Hafta boyunca düzenlenen etkinlikler kapsamında 24 Kasım Pazar günü saat 10:00 Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağın Hükümet Konağı önündeki Akatürk Büstüne çelek koymasıyla devam etti. Hükümet Konağı önünde düzenlenen çelenk sunma törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri ve öğretmenler katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının Okunmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ Atatürk Büstüne, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Çelenk’ini sundu. Çelenk sunumunun ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ yapmış olduğu konuşmasında “Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir araya gelmiş bulunmaktayız. Hepinizin öğretmenler gününü kutluyor, sizleri en kalbi muhabbetle selamlıyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Öğretmenlik Mesleği izzetli, onurlu, şerefli büyük bir meslek her zaman için söylüyoruz. Bu meslek anne baba gibi ulvi görevini almış, onlar kadar yüceltilmiş önemli bir meslektir. Anne ve baba ne ise bir insanın hayatında öğretmende o denli önemlidir. 24 Kasım öğretmenler günü vesilesiyle bu günleri fırsat bilerek öğretmenliğin kalitesini şerefini, onurunu yücelte bilmek adına elimizden ne geliyorsa onu yapabilmenin andını içeceğimiz, sözünü vereceğimiz bir gündür diye düşünüyorum” dedi.

                Hükümet konağı önündeki düzenlenen programın ardından Çayıralan Öğretmenevi’nde tüm öğretmenlere çorba ikramında bulunuldu.

PROGRAM HAFTA BOYUNCA DA DEVAM EDECEK

                Bugün ebediyete intikal etmiş öğretmenlerin mezarları ziyarları ziyaret edilecek iken, Perşembe günü ise yine öğretmenlere yönelik olarak yemekli program tertiplenecek. Perşembe günü akşam ise Belediye Kültür Merkezi’nde gÖğretmenler Günü münasebetiyle program düzenlenecek.  

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 81 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 222 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 617966 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.204.55.168
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com