Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / YENİ YILIN İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
   
 
5.01.2020 tarihinde eklendi
748 defa okundu
YENİ YILIN İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Ocak Ayı Belediye Meclis Toplantısı, Çokradan Mahallesi Taziye Evinde Gerçekleşti

                2020 Yılının İlk Belediye Meclis Toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Ömer Codar'ın Başkanlığında gerçekleşen toplantı 3 Ocak Cuma Günü Çokradan Mahallesi, Taziye Evinde gerçekleşti.

                Saat 14:00'de başlayan toplantıda İkinci'ci madde olarak, Tam zamanlı Sözleşmeli Harita Mühendisi Çalıştırılması görüşüldü. İkinci madde hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Ömer Codar “ 3 Aydır Harita Mühendisimiz Mustafa isimli arkadaşlarla ile çalışıyoruz. Mustafa ile anlaşmamız, performansı ne kadar yüksek olursa senle çalışırız dedik. Oda saolsun işini güzel yapıyor” şeklindeki Açıklamasının ardından ikinci madde oy birliğiyle kabul edildi.

                Üçüncü madde olarak Kısmi zamanlı Sözleşmeli Avukat Çalıştırılması görüşüldü. Üçüncü madde hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Ömer Codar “ Yasin Bey döneminde Belediyenin Ankara'da çalışmış olduğu bir avukat vardı. Bizde avukatla olan ilişkilerimizi gözden geçirdik. Memlekete ve Belediyeye faydası olan biri olduğunun kararına vardık. Aylık 1700 TL ücret ödüyoruz. Kendisine zam yapacak durumumuz yok dedik  Kendisi de zam istemedi” dedi. Oylamaya sunulan üçüncü madde oy birliği ile kabul edildi.                            Gündemin dördüncü maddesi olan Denetim Komisyonu üyeliğine oylama sonucu Ercan Aktaş, Yahya Şahiner, Namık Pınarbaşı ve Osman Açıkel seçildi.

                Beş ve altıncı madde olan Nizamettin Alkan ve Şemsinur Şahiner'in İmar plan değişikliği talebleri görüldü ve oy birliği ile kabul edildi.

                Gündemin yedinci maddesi olan bir sonraki toplantı tarihi ise 06 Şubat Perşembe günü saat 14:00'de Belediye Encümen odası olarak belirlendi.       

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 35 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 139 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 626605 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.237.183.249
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com