Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / MİLLETVEKİLİ BAŞER’DEN EĞİTİME TAM DESTEK
   
 
5.01.2020 tarihinde eklendi
1115 defa okundu
MİLLETVEKİLİ BAŞER’DEN EĞİTİME TAM DESTEK

Ak Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, ilçe Milli Eğitim Müdürü ve Okulların İdarecileri İle Bir Araya Geldi

                Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer İlçe Milli Eğitim Müdürü, Müdür Yardımcıları ve Okul İdarecileriyle bir araya gelerek eğitimle ilgili sıkıntıları görüşüp, çözüm aradı.

                 Çayıralan Öğretmen Evinde gerçekleşen toplantıda Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, İdarecilerin istek ve taleplerini dinlerken tüm istekleri tek tek not aldı.

                Toplantıda Çayıralan’ın Eğitim sorunları masaya yatırılırken, Okul idarecileri Başer’e okullarındaki fiziki sorunları iletti.

                Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, İdarecilerin sorunlarını dinledikten sonra ilgili yerleri arayarak büyük bir bölümüne çözüm üretti.

                Ak Parti Yozgat Millitvekili Av. Yusuf Başer        Okul idarecilerinden; öğrenim gören öğrenci sayısı, öğretmen sayısı, mezun olacak öğrenci sayısı, geçmiş dönemde bir üst okula yerleşmiş öğrenci sayısı, 4 yıllık ve 2 yıllık Üniversitelere yerleşme oranı ile, Fen liselerine yerleşme oranı hakkında bilgiler aldı.

                Bir önceki eğitim öğretim yılına oranla bu yıl eğitim başarısının artması için tek tek idarecilerden söz alan Milletvekili Başer; “Toplantının başından bu tarafa okulların eksiklerini bize bildirdiniz. Bizde ilgili yerleri arayarak kısa ve uzun vadede çözüm üretmeye çalıştık. Benim de sizlerden tek bir isteğim var. Çayıralan’ın eğitimdeki başarı oranının artması” dedi.

                Ak Parti olarak eğitime çok önem verdiklerini bildiren Milletvekili Av. Yusuf Başer; “geçtiğimiz dönemde ciddi öğretmen ataması gerçekleşti. Çayıralan’da da olduğu gibi ülkenin birçok yerinde ücretli öğretmenlerle öğretmen eksiği tamamlanmaya çalışılıyordu. Bu atamayla öğretmen ihtiyacı büyük oranda karşılandı” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 139 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 130 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 626570 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.237.183.249
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com