Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / İLÇEDEKİ TÜM KAHVEHANELER İLE OYUN ALANLARI KAPATILDI
   
 
22.03.2020 tarihinde eklendi
349 defa okundu
İLÇEDEKİ TÜM KAHVEHANELER İLE OYUN ALANLARI KAPATILDI

                Tüm dünyayı sarsan ve Türkiye'de e artmaya başlayan Korona virüsüyle mücadele devam ediyor. Ülkemiz de de görülmeye başlayan Korona Virüsü nedeniyle önlemler arttırılmaya başlandı. İçişleri Bakanlığının 81 ile gönderdiği ek genelge ile 81 İlde, Sağlık Bakanlığı ile yapılan değerlendirmeler sonucunda, “Umuma Açık İstirahat” ve “Eğlence Yerleri” olarak Faaliyet gösteren yerlerin geçici süreliğine kapatılması kararı alındı.

                Genelge kapsamında İlçemizde de Korona virüs önlemleri kapsamında Kahvehaneler ve oyun salonları geçici olarak kapatılmasına karar verildi. Genelge kapsamında İlçemizdeki iş yerleri, polis ekipleri tarafından kontrol edildi ve Açık olan iş yerlerinin sahiplerinin uyarılmasının ardından geçici süreliğine kapatıldı.

                İçişleri Bakanlığı'nın 81 il'in valiliğine gönderdiği Korona virüsü tedbirleri konulu ek genelgeyle 16 Mart 2020 Pazartesi günü saat 24.00 itibariyle “tiyatro, sinema, gösteri merkezi, konser salonu, nişan/düğün salonu, çalgılı/müzikli lokanta /kafe, gazino, birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, kafeterya, kır bahçesi, nargile salonu, nargile kafe, internet salonu, internet kafe ve her türlü oyun salonları, her türlü kapalı çocuk oyun alanları, çay bahçesi, dernek lokalleri, lunapark, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, masaj salonu, SPA ve spor merkezlerinin faaliyetleri geçici süreliğine durduruldu.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 96 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 561 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 602529 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.208.132.33
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com