Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / Çayıralan Belediyesi Suyu Ücretsiz Yaptı
   
 
29.03.2020 tarihinde eklendi
545 defa okundu
Çayıralan Belediyesi Suyu Ücretsiz Yaptı

                Ulusal bir internet haber kanalı ve Yozgat’ta bir yerel gazete Çayıralan Belediye Başkanı Ömer Codar’ın Çayıralan’da suyu ücretsiz yaptığını duyurdu.              Koranavirüs  tedbirleri kapsamında ilçede suyu bedava olduğunu açıklayan odatv.com internet haber kanalı haberini  “O Belediyede artık su parası yok” başlığıyla duyururken, Yozgat’ta Çayıralan Belediyesi’nin Koranavirüs tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe kadar suyu ücretsiz yaptığını duyurdu.

                Yozgat Çamlık Gazetesi ismiyle Yozgat Merkezde yayın yapan yerel  bir gazete ise “Yozgat’ta Belediye Suyu Ücretsiz Yaptı” başlığıyla Çayıralan Belediyesi’nin Koronavirüs tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe kadar suyu ücretsiz yaptığını okuyucularına duyurdu.  Başkan Codar ise her iki haber metinlerini kendi sosyal medya hesabından paylaşarak haberin doğruluğunu teyit etti. 

                Konu ile ilgili olarak Belediye Meclis gündeminde herhangi bir karar alınmadan Başkan Codar’ın suyu ücretsiz yapması olumlu bir hamle olarak yorumlanırken, Tüm ülke olarak Koronavirüsle mücadele kapsamında  Çayıralan’lı vatandaşların en azından virüs riski boyunca ücretsiz suyu kullanabilmeleri herkesi sevindirdi. Komşumuz Sarıkaya Belediyesi’de yaklaşık 10 gün önce  bütün abonelere 10 m3’e kadar ücretsiz su temin edileceğini duyurmuştu.

                İlçenin ekonomik piyasasının kilitlendiği ve insanların faturalarını ödemede zorlandığı şu günlerde Çayıralan Belediye Başkanı Ömer Codar’ın ücretsiz su tarifesi ile insanlar rahat bir nefes alabilecekler. Başkanın bu hamlesini takdirle karşılarken,  gazetemiz olarak kendisine teşekkür ediyoruz.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 86 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 561 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 602519 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.208.132.33
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com