Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / BİR DESTEKTE KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİNDEN
   
 
6.04.2020 tarihinde eklendi
123 defa okundu
BİR DESTEKTE KURAN KURSU ÖĞRENCİLERİNDEN

                Korona Virüsle mücadele kapsamında, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 aylık maaşını bağışlayarak başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına destek her geçen gün çığ gibi büyüyor.

                Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına bir destekte de Çayıralan kuran kursu öğrencilerinden geldi.

                İlçemiz Nur Caminde eğitim gören bayan kuran kursu öğrencileri ve Öğreticisi topladıkları paraları bağışta bulundular. Nur Cami'de eğitim gören Bayan Kuran Kursu öğrencileri ve Kuran Kursu Öğreticisi Yasemin Çamsarı, Kuran Kursunun ihtiyaçlarına kullanmak için biriktirdikleri paraları “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına bağışta bulundular.

                Kuran kursunun ihtiyaçlarına kullanmak için biriktirdikleri paralarını bağışlayan Nur Cami Kuran Kursu Öğrencileri ve Öğreticisi Yasemin Çamsarı'nın bu zorlu günlerde Devletine destek olmaya çalışmaları büyük takdir topladı.

                Çayıralan Nur Cami Kuran Kursu öğreticisi ve öğrencileri, Cumhurbaşkanımızın başlattığı “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Kampanyasına destek olmak için biriktirdikleri paraları yatırması için Merkez Aşağı Cami Müezzini İlhami Çamsarı’ya teslim ettiler. Parayı yatıran Merkez Aşağı Cami Müezzini İlhami Çamsarı Dekontu Kuran Kursu Öğretici Yasemin Çamsarıya teslim etti.    

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 91 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 561 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 602524 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.208.132.33
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com