Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / MUHTAR, 14 GÜNLÜK KARANTİNADAN SONRA EVİNE DÖNDÜ
   
 
6.04.2020 tarihinde eklendi
163 defa okundu
MUHTAR, 14 GÜNLÜK KARANTİNADAN SONRA EVİNE DÖNDÜ

Torunlarına Ziyaret İçin Yurt Dışına Giden Turluhan Köyü Muhtarı Ahmet Temurlenk, Dönüşte 14 Gün Karantina Kuralına Takıldı.

                Akrabalarını ziyaret için Mart Ayı başlarında Almanya’ya giden, Berlin başta olmak üzere Almanya’nın bir çok şehrindeki akrabalarını ziyaret eden Turluhan Köyü muhtarı Ahmet Temurlenk, dönüşte 14 gün karantina kuralına takılarak Kocaeli İl Merkezinde bulunan Can Feda Kız Öğreci Yurdunda 14 gün karentina altında kaldıktan sonra yapılan son kontrollerin ardından köyüne döndü.

                Korona Virüs salgını tüm dünyayı tehtit altına alırken,Devletimiz de Yurt dışında bulunan vatandaşlarımızı ve öğrencilerimizi tekrar Ülkemize getire bilmek için büyük mücadele verdi.

                Muhtar Temurlenk; Hem akrabalarımı ziyaret için hem de köyüme katkıda bulunmak isteyen vatandaşlarımızın yardımlarını kabul etmek için yurtdışına gitmiştim. Bizler için özel tahsis edilen uçakla yaklaşık 300 kişilik bizler ve öğrencilerin bulunduğu uçakla yurda dönüşte ülkemizin almış olduğu önlemler gereği bizi 14 gün karantinaya almak için Kocaeli İli’nde Can Feda Kız Öğrenci yurduna aldılar. 

                Burada geçirdiğimiz 14 gün sonunda şunu öğrendim ki; ülkemizle ne kadar gurur duysam azdır. Burada gerek sağlık ekipleri, gerekse diğer yetkililer tarafından sanki 5 yıldızlı bir otelde hizmet görür gibi hizmet gördük. Allah Devletimizden ve tüm yetkililerden razı olsun” dedi.    

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 95 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 561 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 602528 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.208.132.33
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com