Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  İLANLAR / YOZGAT BELEDİYESİ ESNAFININ YANINDA
   
 
13.04.2020 tarihinde eklendi
340 defa okundu
YOZGAT BELEDİYESİ ESNAFININ YANINDA

Korona Virüsle Mücadeleye Aralıksız Devam Eden Yozgat Belediyesi,  İşyeri Kapanan Esnaflar İçin “Destek Paketi” Hazırladı

                Yozgat Belediyesi tarafından, korona virüs salgınından dolayı iş yerleri kapanan ve süreç içerisinde işsiz kalan hemşehrilerimiz için gıda ve hijyen paketleri oluşturuldu. Hazırlanan paketler, hemşehrilerimize ulaştırılmaya başlandı.

                Sosyal Belediyeciliğin gereği olarak, süreç içerisinde mağdur olan hemşehrilerimize bir ailenin gerçek ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan gıda ve hijyen paketleri dağıtılıyor.

"DOLU DOLU PAKET HAZIRLADIK”

                Hazırlanan gıda ve hijyen paketleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Celal Köse, "Tüm insanlık büyük bir sınavdan geçiyor. Biz de Yozgat Belediyesi olarak hem Yozgatlı hemşehrilerimizin sağlığını korumak hem de günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Salgın sürecinde işyerlerini kapatan ve işsiz kalan hemşehrilerimiz için dolu dolu gıda ve hijyen paketleri hazırladık. Ekiplerimiz, paketlerimizi hemşehrilerimize ulaştırmaya başladı. Hazırlanan paketlerimizde bir ailenin gerçek ve temel ihtiyaçlarını baz aldık. İnşallah ulaştırdığımız paketlerimiz mağduriyet yaşayan hemşehrilerimizin mağduriyetini biraz olsun giderir" dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 78 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 127 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 609588 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 35.173.48.53
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com