SİYASİ HABER
Tarih: 8.12.2020
Görüntülenme: 593
Haberi Yazdır
Dursun İl Başkanlığına Aday Olmayacak
Yozgat'ta ilçe kongrelerinin büyük bölümünü tamamlayan AK Parti'de İl Başkanı Çelebi Dursun, 7'inci olağan kongrede aday olmayacağını duyurdu.
AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, parti genel merkezinde yapılan istişareler sonucu yeni kongrede il başkanlığına aday olmayacağını açıkladı.
Yozgat'ta 12 ilçede kongresini tamamlayan AK Parti'de il başkanı Çelebi Dursun, 7'inci olağan kongrede aday olmayacağını duyurdu.
Dursun, aldığı kararı sosyal medya üzerinden kamuoyu ile paylaştı.
Dursun, “2001 Yılında Kurucular Kurulu Üyesi olarak başlamış olduğum AK Parti Yolculuğuma Yaklaşık iki yıldır Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyin takdirleri ile İl Başkanı olarak devam etmekteyim. Görev yaptığım sürede adalet ve doğruluktan taviz vermeden, dedikodu ve iftiradan uzak, şerefimle sürdürdüğüm il başkanlığı görevime önümüzdeki aylarda yapılacak olan 7. Olağan kongrede aday olmayacağımı, her zaman şerefli taşıdığım AK Parti sancağını ömrüm yettiği sürecede taşıyacağımı, ülkemin, davamın ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyin yolunda yürümekten onur ve gurur duyacağımı tüm hemşehrilerimle paylaşmak istiyorum” dedi.
İLGİLİ RESİMLER
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan Haber, Telefon: 0 542 310 6158, cayiralanhaber,çayıralanhaber,çayıralan haber,ÇAYIRALAN HABER,ÇAYIRALANHABER,CAYİRALANHABER,çayıralan haber,yozgat çayıralan haber,YOZGAT ÇAYIRALAN HABER, çayıralanın sesi,ÇAYIRALANIN SESİ,haftalık gazete,gaste,gazete,dergi,GAZETE,GASTE,DERGİ,HAFTALIK GAZETE,çayıralan köyleri,çayıralan kasabaları,çayıralan resimleri,çayıralan belediyesi,çayıralankaymakamlığı,çayıralan hastanesi,çayıralan meb,çayıralan emniyet,çayıralan esnaf,çayıralan bal festivali,çayıralan siyasi gazete,çayıralan ekonomik gazete,çayıralan köylerinden haberler,çayıralan yozgat gazetesi,YOZGAT ÇAYIRALAN GAZETESİ,ÇAYIRALAN HABERLERİ,ÇAYIRALAN SİYASİ HABERLERİ,ÇAYIRALAN EKONOMİK HABERLERİ,ÇAYIRALAN HABER İLKELİ HABER,www.cayiralanhaber.com