SİYASİ HABER
Tarih: 27.12.2020
Görüntülenme: 2140
Haberi Yazdır
İlbay Ne Demiştik Yaparsa AK Parti Yapar
Ak Parti Çandır İlçe Başkanı Halim İlbay, 110 adet sosyal konutun inşaatına başlanıldığını ve yeni hastane binasının ihaleye çıktığını açıkladı. Ak Parti Çandır İlçe Başkanı Halim İlbay; Çandır’da 110 adet sosyal konut ve iş yerleri yapılacağını ve Çandırlı vatandaşların kira öder gibi ev sahibi olabileceklerini duyurdu.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Ak Parti Çandır İlçe Başkanı Halim İlbay; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla, kira öder gibi ev sahibi olma imkanı siz değerli Çandırlı hemşehrilerimizin hizmetine sunulmuştur. Bu kapsamda 110 adet sosyal konut ve iş yerleri yapılacaktır.
İhaleyi alan yüklenici firma bugün itibariyle ilk kazmayı vurmuş olup, 2021 sonunda konutların teslim edilmesi planlanmaktadır” dedi.

Yeni yapılacak olan hastane binasının da ihaleye çıktığını dile getiren İlbay; “Ne demiştik. Yaparsa Ak Parti yapar” diyerek “başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  olmak üzere; Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay'a, Milletvekilimiz, Anayasa Komisyonu Başkanımız Sayın Bekir Bozdağ'a, Ve Milletvekilimiz, Seçim İşleri Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Başer Bey'e ilçem adına hassaten teşekkür ediyor,saygılarımı sunuyorum” dedi.
İLGİLİ RESİMLER
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan HABER, Doğru ve İlkeli Haber ,Telefon: 0 542 310 6158, Reklam ve Tüm İlanlarınız için, www.cayiralanhaber.com