SİYASİ HABER
Tarih: 15.2.2021
Görüntülenme: 933
Haberi Yazdır
Şahiner Güven Tazeledi
AK Parti Çayıralan İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde mevcut başkan Şahin Şahiner , tek liste halinde girdiği kongreye güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
AK Parti Çayıralan İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde mevcut başkan Şahin Şahiner, tek liste halinde girdiği kongreye güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Çayıralan Park Açık Hava Düğün Salonunda düzenlenen Kongreye; Ak Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Eski Milletvekillerinden Yozgat Koordinatörü Kemal Oğuz Kıdıl, Çayıralan Belediye Başkanı Ömer Codar, Konuklar Belediye Başkanı Muammer Çetin, İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı, İl Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal, AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç ve diğer ilçe başkanları, sivil toplum başkanları, delegeler ve partililer katıldı.
AK Parti Çayıralan İlçe Başkanı Şahin Şahiner, kongrede yaptığı açılış konuşmasında yaklaşık 2 yıldır ilçe başkanlığı görevini sürdürdüğünü hatırlatarak birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.
Şahiner, “Yaklaşık 2 yıldır başkanlık görevi yürütüyorum ve bu süreçte bir yerel seçim geçirdik.. Bu seçim bize gösterdi ki bir ve beraber olursak başaramayacağımız hiçbir şey yok. Çayıralan’ı yeniden AK belediyelere katacağımızın sözünü buradan veriyoruz. Vatandaşlarımızda biliyor ki hizmet gelecekse yine AK Parti'den ve AK kadrolardan gelecektir.”dedi.

AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun'da yaptığı konuşmada sadakat vurgusu yaptı
Ak Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, Sadakatin önemine dikkat çekerek “ riyakat mi? yoksa sadakat mi? derseniz.Ben sadakati seçerim. çünkü riyakatli insanlar bu vasıflarını kendi çıkarları için kullanabiliyorlar. Ama sadakatli insan asla ihanet etmez” diyerek geçtiğimiz dönem yerel seçimlerde Çayıralan’da parti içinde yaşanan olumsuzluklara üstü kapalı cevap verdi.
“Ben varsam yaşasın adalet, ben yoksam yaşasın ihanet” sözünün parti içinde gerçekleştiğini dile getiren Dursun; “vatandaş geliyor. Partimizden aday adayı oluyor. seçme ve seçilme hakkına sahip her insan bunu yapabilir. ama bir çok aday adayı içinden genel merkezimiz bir adayı gösterince diğer aday ve adaylar ihanet edip tutup başka partilere çalışıyorlar. Bu sebeple önce sadakat” diyerek genel merkezin gösterdiği adayların etrafında kenetlenilmesini tüm partililerinden istedi.
TEŞKİLATLAR OLARAK HİÇ KİMSEYİ KÜSTÜRME LÜKSÜMÜZ YOK
“Teşkilatlar olarak hiç kimseyi küstürme lüksümüz yok.”diyen Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, “Bunun için hiçbir kardeşimizi 'eski AK Parti'li' olarak sıfatlandırmadık, sıfatlandıramayız. AK Parti, her dem yeniden doğanların partisidir. Bu partiyi kuran, yaşatan, bugünlere getiren ve inşallah geleceğe de taşıyacak olan milletimizin bizatihi kendisidir. Kendini milletin üstünde gören, gönül kazanmak yerine gönül yıkan, hizmete yönelmek yerine dar kadroculuk yapan, toparlamak yerine dışlayan kişiden AK Parti teşkilat mensubu olamaz” diyerek geçmişten günümüzü ilçe başkanlığı yapmış tüm ilçe başkanlarına teşekkür etti.

Ak Parti’nin Çayıralan’da onlarca hizmete imza attığını dile getiren Başer; “Demek ki sadece hizmet etmek yetmiyor. Sloganımızda olduğu gibi Tevazu Samimiyet ve gayretle tüm halkımızı kucaklamak gerekiyor..
Rabbim kardeşliğimizi kavileştirsin. Kongremiz hayırlara vesile olsun.”dedi.
Yapılan Çayıralan Ak Parti 7. Olağan Kongresinde Şahin Şahiner yeniden ilçe başkanı seçilirken, Şahiner’in listesinde; Ebru Bekyürek, Songül Yücesoy, Sema Kafadar, Osman Ekin, Niyazi Açıkel, Ali Duran, Ayhan Sarıalan, Bahadır Yücel, Soner Bircan, Oktay Coşan, Vahdi Orhan, Arif Güneş, Ali Karacabey ve Mustafa Turan ilçe başkan yardımcıları olarak görev yapacaklar.
İLGİLİ RESİMLER
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan Haber, Telefon: 0 542 310 6158, cayiralanhaber,çayıralanhaber,çayıralan haber,ÇAYIRALAN HABER,ÇAYIRALANHABER,CAYİRALANHABER,çayıralan haber,yozgat çayıralan haber,YOZGAT ÇAYIRALAN HABER, çayıralanın sesi,ÇAYIRALANIN SESİ,haftalık gazete,gaste,gazete,dergi,GAZETE,GASTE,DERGİ,HAFTALIK GAZETE,çayıralan köyleri,çayıralan kasabaları,çayıralan resimleri,çayıralan belediyesi,çayıralankaymakamlığı,çayıralan hastanesi,çayıralan meb,çayıralan emniyet,çayıralan esnaf,çayıralan bal festivali,çayıralan siyasi gazete,çayıralan ekonomik gazete,çayıralan köylerinden haberler,çayıralan yozgat gazetesi,YOZGAT ÇAYIRALAN GAZETESİ,ÇAYIRALAN HABERLERİ,ÇAYIRALAN SİYASİ HABERLERİ,ÇAYIRALAN EKONOMİK HABERLERİ,ÇAYIRALAN HABER İLKELİ HABER,www.cayiralanhaber.com