SPOR HABERİ
Tarih: 21.12.2020
Görüntülenme: 1044
Haberi Yazdır
Sen YoksanBir Eksiğiz
Çayıralan Esnafspor’da güzel gelişmeler oluyor 2019-2020 Futbol sezonunda gösterdiği üstün başarı ile Bal Ligine yükselen ve Bölgesel Amatör Ligde ilimizi ve ilçemizi temsil edecek olan Çayıralan Esnafspor

Yönetimi bir hafta içinde destek bulamadıkları taktirde ligden ayrılacaklarını açıklamışlardı.
ÇAYIRALAN TAKIMINI SAHİPSİZ BIRAKMADI
Klubün yaptığı açıklama ardından tüm Çayıralan severler takımına sahip çıkmak için kampanya başlattılar. Yurt dışından ve yurt içinden bir çok Çayıralan’lı takımın ligde yer alması için desteklerini esirgemiyorlar.

ÇayıralanEsnafspor Klübü Basın Sözcüsü Bahadır Yücel, “Sen yoksan bir eksiğiz” diyerek tüm duyarlı vatandaşları Çayıralan Esnafspor’a destek olmaya davet etti.

                “Bir haftadır görüşmelerimiz devam ediyor ve olumlu geçiyor” diyerek gazetemize açıklamada bulunan Çayıralan Esnafspor Klübü Basın Sözcüsü Bahadır Yücel; “ gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çeşitli görüşmeler yaptık. 58 yıllık bir takımın bu kadar üstün başarı sergiledikten sonra ligden çekilmesi bizleri derinden üzdüğü gibi gurbetteki Çayıralan’lı hemşehrilerimizi de üzmüş. Ellerinden geleni yapacaklarını söylediler. Bizler de mutlu olduk” dedi.

                Önümüzdeki hafta içinde katılım ücretlerini ödeyip, lige katılım sağlayacaklarını dile getiren Bahadır Yücel, Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirleyeceği bir tarihte de futbolcularımızı toplayacağız. Büyük ihtimal bu tarih Ocak ayının ortasını bulur” dedi.

                “Çayıralan’a gönül vermiş büyük iş adamlarımızı takımımıza desteğe bekliyoruz” diyen Çayıralan Esnafspor Klübü Bahadır Yücel; “karınca kadarınca herkesi takıma destek yapmalarını istiyoruz. Böyle bir fırsatı yeni yakaladık. Maddi imkansızlıklar nedeniyle takımı ligden çekmek içimizi acıtıyor” diyerek takımın banka hesap numarasını paylaştı.

Yücel; “Çayıralan Esnafspor’a destek vermek isteyen vatandaşlar Ziraat Bankası Çayıralan Şubesi IBAN690001 000419 39560970 5001 nolu hesaba bağışta bulunabileceklerdir” dedi. 
İLGİLİ RESİMLER
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan Haber, Telefon: 0 542 310 6158, cayiralanhaber,çayıralanhaber,çayıralan haber,ÇAYIRALAN HABER,ÇAYIRALANHABER,CAYİRALANHABER,çayıralan haber,yozgat çayıralan haber,YOZGAT ÇAYIRALAN HABER, çayıralanın sesi,ÇAYIRALANIN SESİ,haftalık gazete,gaste,gazete,dergi,GAZETE,GASTE,DERGİ,HAFTALIK GAZETE,çayıralan köyleri,çayıralan kasabaları,çayıralan resimleri,çayıralan belediyesi,çayıralankaymakamlığı,çayıralan hastanesi,çayıralan meb,çayıralan emniyet,çayıralan esnaf,çayıralan bal festivali,çayıralan siyasi gazete,çayıralan ekonomik gazete,çayıralan köylerinden haberler,çayıralan yozgat gazetesi,YOZGAT ÇAYIRALAN GAZETESİ,ÇAYIRALAN HABERLERİ,ÇAYIRALAN SİYASİ HABERLERİ,ÇAYIRALAN EKONOMİK HABERLERİ,ÇAYIRALAN HABER İLKELİ HABER,www.cayiralanhaber.com