GİZLİLİK İLKESİ
GİZLİLİK
Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı öneririz. Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır. Lütfen Kullanım İlkelerimizin tamamını okuyunuz.

www.cayiralanhaber.com" Çayıralan Haber Gazetesi'ne ait herkese açık bir web sitesidir. www.cayiralanhaber.com kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak, www.cayiralanhaber.com donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir.
Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri. www.cayiralanhaber.com ; kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, site içinde tutamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.

www.cayiralanhaber.com sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır:
- Web sitesini iyileştirmek,geliştirmek, kaliteyi korumak,
- Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak,
- Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek,
- Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, 

- Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
- Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak.

www.cayiralanhaber.com'yi kullanmakla; Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından Çayıralan Haber Gazetesi 'nin sorumlu tutulamayacağını,
Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini, diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.
Aşağıda belirtilen durumlarda Çayıralan Haber Gazetesini kullanıcılara kapatabilir:

- Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.
- İstenilen bilgilerin içine ilan, reklam, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında,
- Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında,
- Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla,

Kod ve yazılım da dahil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır.
Çayıralan Haber Gazetesi'nin yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı; Çayıralan Haber Gazetesi'ne aittir.
Çayıralan Haber Gazetesi, kullanım ilkelerimizle ilgili yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyacaktır. Sitemizi zenginleştirebileceğini düşündüğünüz konuları ya da sitemizle ilgili yaşadığınız bir problem olursa lütfen bizimle paylaşın.

cayiralanhabergazetesi@hotmail.com
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan HABER, Doğru ve İlkeli Haber ,Reklam ve Tüm İlanlarınız için, www.cayiralanhaber.com