GÜNCEL HABER
Tarih: 31.8.2023
Görüntülenme: 939
Haberi Yazdır
Kılıç istifasını verdi


Ak Parti’den Sorgun İlçesi Belediye Başkan Aday Adaylığı düşünen Sorgun Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Kılıç görevinden istifa etti. Başkan Kılıç ile birlikte istifa sayısı 4’e yükseldiği bilgisine ulaşıldı

            Ak Parti Sorgun İlçe Başkanı iken partisinden sorgun belediye Başkan adaylığı düşünen Başkan Mesut Kılıç istifasını vererek aday adaylığını açıkladı.

            Aday adaylığı ve İlçe Başkanlığından istifası nedeniyle gazetemize açıklamada bulunan Kılıç; “Kurulduğu günden bu yana milletimizin refahı, birliği ve beraberliği için kararlılıkla çalışan AK PARTİ, Türkiye’nin siyaset sahnesinde önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olmuştur” dedi.

            Kılıç açıklamasının devamında; “Partimizin  temel değerleri olan adalet, özgürlük, demekrasi ve milli beraberlik ruhu, Türkiye’nin güçlü bir şekilde ilerlemesi için temel bir direksiyon görevi üstlenmiştir.

            Toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlik olarak gören partimiz,ülkemizin her bir köşesinde birlik,beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir.

            Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti YOZGAT /Sorgun İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Sorgun  İlçe Belediye Başkanı Aday Adayı olmak üzere istifa ediyorum.

            Görev sürem boyunca, ilçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik.

Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik.

            Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen başta Sayın Genel Başkanımıza,İl Başkanımıza ve tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum Ak Parti davamızın hizmet davası bir bayrak yarışıdır.

            Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz.

Tüm Ak Parti ailesine ve ilçe halkımıza saygılarımla” diyerek açıklamasını tamamladı.

            Kılıç’la birlikte Yozgat geneli ilçelerimizde 4 ilçe başkanının da Belediye Başkan Aday adaylığı için istifa edeceği bilgisine ulaşıldı.
İLGİLİ RESİMLER
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan HABER, Doğru ve İlkeli Haber ,Reklam ve Tüm İlanlarınız için, www.cayiralanhaber.com