SİYASİ HABER
Tarih: 31.8.2023
Görüntülenme: 959
Haberi Yazdır
Özdemir'de istifasını verdi


Ak Parti’den Şefaatli  İlçesi Belediye Başkan Aday Adaylığı düşünen Şefaatli Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Özdemir  görevinden istifa etti

            Kurulduğu günden bu yana milletimizin refahı,birliği ve beraberliği için kararlılıkla çalışan AK PARTİ, Türkiye’nin siyaset sahnesinde önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olmuştur.

            Partimizin  temel değerleri olan adalet,özgürlük,demekrasi ve milli beraberlik ruhu, Türkiye’nin güçlü bir şekilde ilerlemesi için temel bir direksiyon görevi üstlenmiştir.

            Toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlik olarak gören partimiz,ülkemizin her bir köşesinde birlik,beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir.

            Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK PARTİ YOZGAT /ŞEFAATLİ İLÇE BAŞKANLIĞI görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Şefaatli İlçe Belediye Başkanı Aday Adayı olmak üzere istifa ediyorum.

            Görev sürem boyunca, ilçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik.

Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik.

            Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen başta Sayın Genel Başkanımıza,İl Başkanımıza ve tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum Ak Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır.

            Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz.
İLGİLİ RESİMLER
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan HABER, Doğru ve İlkeli Haber ,Reklam ve Tüm İlanlarınız için, www.cayiralanhaber.com