SPOR HABERİ
Tarih: 6.7.2023
Görüntülenme: 1228
Haberi Yazdır
Halı saha açılışı yapıldı


Çayıralan Belediyesi koordinesinde CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanları tarafından yaptırılan Halı Saha açılışı gerçekleşti. Açılışa İlçe dışından CHP’den üst düzey katılım olmadı

            Çayıralan Belediyesi koordinesinde CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanları tarafından yaptırılan 240 Seyirci kapasiteli halı saha tesisinin açılışı Çarşamba günü akşam saat 08:00’de gerçekleşti. Yapılan halı saha Kaynarpınar Mesire alanı içerisinde bir bölgeye yapılması sebebiyle ilçede bir çok belediyeye ait arsa varken, su havzasının üstüne yapılması çok yanlış olduğu görüşleri sık sık konuşulsada, Belediye Başkanı Ömer Codar su havzamızın bulunduğu Kaynarpınar Mesire Alanına yaptırmıştı.

           

            Yapılan yatırımın 9 Milyon Tl’ye mal olduğunu açıklayan Başkan Codar; halı sahanın kapasitesinin 240 seyirci kapasiteli olduğu ve CHP Büyükşehir Belediye Başkanları tarafından karşılandığını duyurmuştu.

            Kaynarpınar Mesire alanına kurulan ve 240 seyirci kapasitesi olan tesis aynı zamanda soyunma odaları ve duş alma imkanıyla sporcu ve taraftarların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış.

            Kaynarpınar mesire alanıda açılışı gerçekliştirilen tesislin açılışına CHP’den üst düzey katılım olmazken, İlçe Kaymakam Vekili Mastafa Çelik, Cumhuriyet Savcısı Onur Seçer, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. Açılaşa özel oluşturulan takımlar arası halı saha futbol karşılaşması da yapıldı.
İLGİLİ RESİMLER
ÇAYIRALAN HABER 2021 Tüm Hakları Saklıdır
Çayıralan HABER, Doğru ve İlkeli Haber ,Reklam ve Tüm İlanlarınız için, www.cayiralanhaber.com